Лікування інсультів, інфарктів та онкології: лікарня "Феофанія" розширює перелік безоплатних послуг для населення

Лікування інсультів, інфарктів та онкології: лікарня "Феофанія" розширює перелік безоплатних послуг для населення

Лікування інсультів, інфарктів та онкології: лікарня "Феофанія" розширює перелік безоплатних послуг для населення
Фото: Клінічна лікарня "Феофанія"/Facebook

Лікарня "Феофанія" в Києві, підпорядкована Державному управлінню справами, продовжить безоплатне лікування українців. У медзакладі також розширять перелік безкоштовних послуг для населення.

Про це повідомив у своєму Telegram народний депутат із фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

У його дописі йдеться про те, що Кабмін продовжив до кінця року реалізацію пілотного проєкту щодо долучення лікарні "Феофанія" до надання медичної допомоги за програмою державних гарантій.

Як нагадав Михайло Радуцький, з початку 2022 року заклад у межах пілотного проєкту почав надавати безоплатні послуги за двома пакетами медичних послуг — лікування інсультів та інфарктів у пацієнтів з Києва та Київщини.

Цього року "Феофанія" розширить перелік послуг за програмою медичних гарантій (ПМГ) щодо лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

"Клінічна лікарня "Феофанія" має потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє застосовувати новітні методи лікування пацієнтів. Ще більше пацієнтів отримають безоплатну та якісну медичну допомогу", — переконаний Михайло Радуцький.

Він додав, що цьогоріч медичні послуги за ПМГ почав надавати і Національний інститут раку. До єдиного медичного простору планують залучати й інші відомчі заклади, зазначив нардеп.

Що відомо про роботу медзакладів на Київщині

Усі медичні заклади Києва оснащені генераторами. Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, встановлювати генератори у столичних лікарнях почали ще 5 років тому.

Київ отримав дві сонячні електростанції, на які французькі партнери зібрали 250 тисяч євро. Їх встановлять у медзакладах Святошинського району.

Київський медзаклад, у якому перебувають на лікуванні та реабілітації поранені військові, отримав гуманітарну допомогу від італійської організації Doctors with Africa CUAMM.

13 закладів охорони здоров’я Київщини отримали медобладнання та медичні вироби від Міністерства охорони здоров’я і Світового банку.

Читайте також

Інститут серця у Києві отримав сонячні електростанції від благодійників

У Києві створять реабілітаційний центр для військових

Вибір редакції

На початок