Львівську митницю очолив Андрій Кузнік: що про нього відомо

Львівську митницю очолив Андрій Кузнік: що про нього відомо

Львівську митницю очолив Андрій Кузнік: що про нього відомо
Львівська митниця

Виконувачем обов'язків начальника Львівської митниці призначили 37-річного Андрія Кузніка. До цього він очолював Рівненську митницю. Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівської митниці.

До цього посаду в. о. начальника Львівської митниці обіймав Олег Шахрай.

"Відповідно до наказу Державної митної служби України від 02.03.2023 року № 152 на посаду виконувача обов’язків начальника Львівської митниці призначено Андрія Кузніка", — йдеться у повідомленні.

Андрій Кузнік народився в Києві. Чоловік закінчив Національну академію СБУ та отримав фах юриста. Після цього здобув другу освіту у КНУ імені Т. Г. Шевченка на факультеті "Фінансів, банківської справи та страхування". Також отримав диплом Національного авіаційного університету за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування". Та займається науковою роботою у сфері державної безпеки при НА СБУ.

Чоловік більше 17 років працював в органах Служби безпеки України на різних посадах: від оперуповноваженого регіонального органу до заступника начальника управління в Центральному апараті СБУ. Та отримав звання підполковник. Перед призначенням на Львівщині Андрій Кузнік очолював Рівненську митницю.

Читайте також

Олег Шахрай більше не очолює Львівську митницю

ДБР провело обшуки у екскерівника Львівської митниці Даніїла Меньшикова

На початок