ФК «Ворскла» на виїзді зіграла внічию з «Маріуполем»

ФК «Ворскла» на виїзді зіграла внічию з «Маріуполем» фото: ФК "Ворскла"

Із рахунком 1:1 завершився футбольний матч полтавської «Ворскли» та «Маріуполя» із Донеччини. Це була гра 26 туру чемпіонату України з футболу. Її команда із Полтави провела на виїзді.

Голи обидві команди забили у другому таймі. Спочатку вперед вийшли полтавці. На 59-й хвилині Наджеб Якубу відкрив рахунок. Та за 15 хвилин господарі зрвіняли рахунок після удару Дмитра Топалова.

Після цієї гри полтавська команда посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці. Наступну гру футболісти «Ворскли» зіграють у Полтаві 19 червня. Суперником ворсклян буде «Дніпро-1».

Нагадаємо, полтавська команда після першого кола чемпіонату України посіла десяту сходинку в турнірній таблиці і тепер змагається з командами, які займають найнижчі шість позицій. Для завершення чемпіонату футболісти мають зіграти 32 тури.

Завершитись чемпіонат України з футболу мав в травні, але через пандемію коронавірусу його відтермінували. Останні матчі чемпіонату футболісти мають зіграти у середині липня.