До Києва із Запоріжжя евакуйовують дітей — КМДА

До Києва із Запоріжжя евакуйовують дітей — КМДА

До Києва із Запоріжжя евакуйовують дітей — КМДА
Евакуйовані діти із Запоріжжя Фото: Марина Хонда/Facebook

До Києва, зважаючи на нестабільну безпекову ситуацію в регіоні через обстріли російськими військами, евакуювали дев'ятеро дітей із Запоріжжя. Їх розмістили у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Про це повідомляє заступниця голови КМДА Марина Хонда у Facebook.

За її словами, найменшій дитині 4 роки, найстаршій — 13. Наразі вони адаптуються на новому місці.

"У Центрі вони забезпечені усім необхідним, аби почуватися комфортно та мати змогу продовжувати навчання",— каже Хонда.

Зазначається, що з першого дня з дітьми працюють кваліфіковані психологи, психотерапевт та вихователі Центру, аби допомогти пережити побачене та знизити тривожність.

Що відомо про реабілітацію дорослих і дітей на Київщині

У 2022 році, попри перерву в роботі через російське вторгнення, послугами Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю скористалися майже 1800 маленьких відвідувачів. Заклад приймає і переселенців.

5 центрів реабілітації дітей Київщини продовжують працювати закордоном. Заклади тимчасово евакуювали до інших країн ще на початку російського вторгнення. У вересні там проходила реабілітацію 191 дитина.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів, аби якнайшвидше повернути їх до мирного життя. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life.

У Києві відновило роботу "соціальне таксі" для перевезення людей з інвалідністю до лікарень, центрів реабілітації та закладів освіти. Ця послуга не працювала у столиці від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Читайте також

Мери чотирьох європейських столиць відвідали Київський центр реабілітації дітей з інвалідністю

У Києві створять реабілітаційний центр для військових

Вибір редакції

На початок