У Запоріжжі засудили Дніпрорудненського колаборанта

У Запоріжжі засудили Дніпрорудненського колаборанта

У Запоріжжі засудили Дніпрорудненського колаборанта
Ілюстративне фото: Pexels

Жовтневий районний суд міста Запоріжжя оголосив вирок депутату Запорізької обласної ради Миколі Пастушенку, який у травні 2022 року добровільно перейшов на бік ворога та почав співпрацювали з окупаційною владою.

Про це сьогодні, 6 березня, повідомили у Жовтневому районному суді.

Суд встановив, що "обвинувачуваний перейшов на бік ворога, підтримував російську армію, організовував відновлення інфраструктури Дніпрорудного та усіляко сприяв окупантам".

За вироком суду, Миколі Пастушенку призначено 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах влади строком на 15 років, з конфіскацією майна.

Також, сьогодні, 6 березня, у пресслужбі Запорізької обласної ради повідомили, що депутата обласної ради Миколу Пастушенка достроково позбавили депутатських повноважень відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» без прийняття відповідного рішення сесії за вироком суду.

Раніше Суспільне повідомляло, що СБУ оголосила підозру в колабораційній діяльності депутату Запорізької обласної ради Миколі Пастушенку, якого окупанти призначили "головою військово-цивільної адміністрації м. Дніпрорудне".

Читайте також

У Дніпрорудному депутат Запорізької обласної ради проголосив себе "в.о міського голови"

Депутатів-колаборантів позбавили права участі у засіданнях Запорізької облради

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок