До Луцька привезли техобладнання для теплопостачальних підприємств України

До Луцька привезли техобладнання для теплопостачальних підприємств України

До Луцька привезли техобладнання для теплопостачальних підприємств України
Обладнання нині зберігається на складі "Луцьктепла". Фото: Луцька міська рада

У рамках договору про співпрацю з Польщі до Луцька передали технічне оснащення для теплових підприємств, що постраждали від російської агресії. Доставкою обладнання займалося комунальне підприємство "Луцьктепло".

Всього надійшло 28 предметів. Усі вони вживані, проте справні, – розповів Суспільному речник "Луцьктепла" Антон Безносиков. Нині обладнання зберігається у Луцьку.

Зокрема, до Луцька з Хелма привезли технічно-справне насосне обладнання різної потужності, клапани та кульові крани різного діаметру та інші елементи інфраструктури теплопостачання.

До Луцька передали технічну допомогу для теплопостачальних підприємств України, що постраждали від війни
Яке обладнання залишиться в Луцьку, вирішуватимуть на сесії міської ради. Фото: Луцька міська рада

Вантаж передадуть містам, які постраждали від російської агресії. Яким саме вирішуватимуть в асоціації тепловиків України, – каже речник "Луцьктепла".

Кілька елементів насосного обладнання, як було погоджено з польською стороною, в якості покриття витрат, понесених при доставці, буде передане луцьким комунальникам. Що саме залишиться в Луцьку вирішуватимуть під час чергової сесії міської ради.

Що відомо

  • У січня підприємство "Луцьктепло" отримало від міжнародних партнерів два кілометри труб. Трубопроводи використають для усунення витоків на мережах та відновлення теплопостачання. Загалом підприємство має отримати 7,5 кілометрів трубопроводів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок