РФ розгортає 60-річні танки — британська розвідка

РФ розгортає 60-річні танки — британська розвідка

танк Т-62
Танк Т-62. Фото: Вікіпедія

Російські військові продовжують реагувати на втрати важкої бронетехніки, розгортаючи 60-річні основні бойові танки Т-62. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

За даними британських розвідників, існує реальна можливість того, що навіть підрозділи 1-ї гвардійської танкової армії — нібито головної танкової сили Росії — будуть переозброєні на Т-62, щоб компенсувати попередні втрати. 1 гвардійська танкова армія раніше мала отримати танки нового покоління Т-14 "Армата" 2021 року, відзначили у британській розвідці.

Останніми днями в Україні також були вперше виявлені російські бронетранспортери БТР-50, вперше поставлені на озброєння в 1954 році, відзначають британські розвідники.

З літа 2022 року близько 800 Т-62 були зняті зі зберігання, і деякі з них отримали модернізовані прицільні системи, які, ймовірно, підвищать їхню ефективність вночі, йдеться у звіті британської розвідки.

“Обидва ці типи старих машин матимуть багато вразливих місць на сучасному полі бою, в тому числі через відсутність сучасної вибухонебезпечної реактивної броні”, — наголошують у британській розвідці.

Читайте також

Росія не має спроможності оточити Бахмут, США оцінюють підготовку українських пілотів. 376 день війни. Онлайн

Сили оборони відбили понад 95 атак окупантів на 5 напрямках — Генштаб ЗСУ

В ISW говорять про імовірний обмежений тактичний відхід українських військових із Бахмута

Вибір редакції

На початок