ЗСУ вдається тримати трасу Костянтинівка-Бахмут: український військовий розповів про ситуацію на Бахмутському напрямку

ЗСУ вдається тримати трасу Костянтинівка-Бахмут: український військовий розповів про ситуацію на Бахмутському напрямку

ЗСУ вдається тримати трасу Костянтинівка-Бахмут: український військовий розповів про ситуацію на Бахмутському напрямку
Дорога до Бахмута. Фото: Суспільне

ЗСУ тримає трасу Костянтинівка-Бахмут, в районі Іванівського на Донеччині. Про це в телемарафоні Суспільного розповів заступник командира батальйону "Свобода" у складі 4-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії України Володимир Назаренко.

"Ситуація схожа на "пекло". Наша бригада продовжує боронити рубежі, щодня відбиваємо штурми. На цій ділянці постійні артилерійські обстріли. Збройні сили України тримають трасу Костянтинівка-Бахмут, в районі Іванівського. Армія РФ пробує міські бої в районі "Літачка", бо вони розуміють, що Іванівське вони не можуть взяти. Навпаки на деяких ділянках українські військові кілька тижнів тому провели контратакувальні дії", — каже заступник командира "Свобода".

За словами військового, на цій ділянці ситуація дуже динамічна.

"Це не значить, що ЗСУ чекає в обороні. Навпаки українська армія, де можливо пробує контратакувати та штурмувати. Російські окупанти в цих умовах поширюють паніку", — розказав військовий Назаренко.

Назаренко розповів, що військові РФ використовують різні тактики.

"Ситуація в армії РФ близька до паніки. Вчергове російські командири кидають наступальні резерви, і коли вони бачать, що ці дії безрезультатні, то це деморалізує військових армії РФ. Їм не вдається просунутись на східному напрямку Донецької області. Це показує, що кількість російських військ не грає ролі у веденні бойових дій. Вони зазнають великих втрат. Солдати для них дешевші, аніж снаряди", — каже Володимир Назаренко.

Що відомо про ситуацію на Бахмутському напрямку

Як повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW), становище українських військ у Бахмуті ускладнюється, однак Сили оборони все ще здатні утримувати свої позиції та уникнути оточення. Українські сили, ймовірно, створюють умови для контрольованого відходу з бойових позицій у частині Бахмута Донецької області.

Читайте новини зі східного фронту

Командувач ССО відвідав Бахмут та перевірив роботу підрозділів, які боронять місто

Російські військові розпочали активні наступальні дії в районі Авдіївки та Мар'їнки — Дмитрашківський

Власник ПВК "Вагнер" імітує перебування у Бахмуті — Центр національного спротиву

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок