На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями ЗСУ, які загинули на Донеччині та Луганщині

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями ЗСУ, які загинули на Донеччині та Луганщині

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями ЗСУ, які загинули на Донеччині та Луганщині
ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

5 березня на Чернігівщині попрощалися двома захисниками Володимиром Панковцем та Андрієм Яструбом, які загинули на сході України. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Володимир Панковець народився 1 червня 1995 року у селі Грабівка, що на Куликівщині. Навчався в Орлівській школі, а після 9 класу — в Куликівському професійному аграрному ліцеї. Після його закінчення проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Пізніше працював у Києві майстром будівельних робіт.

Володимир Панковець
Володимир Панковець. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Влітку 2022 року чоловік долучився до захисників України, потрапивши на службу до військової частини А2120 на посаду командира гранатометного відділення.

Загинув боєць 25 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва, що на Луганщині.

Поховали Володимира на місцевому кладовищі села Грабівка.

Прощання з Андрієм Яструбом
Прощання з Андрієм Яструбом. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Андрій Яструб народився 31 жовтня 1978 року у Новгороді-Сіверському. Після початку повномасштабної війни взяв до рук зброю та став на захист України. Службу ніс у військовій частині А2167.

Загинув боєць 9 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині. Тоді Андрій зник безвісти, а віднайти його тіло вдалося лише наприкінці лютого.

Андрій Яструб
Андрій Яструб. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися з бійцем в його рідному місті у Спасо-Преображенському монастирі, а поховали його на центральному кладовищі Новгорода-Сіверського.

Читайте також

На Чернігівщині попрощалися з дев'ятьма бійцями, які загинули на Донеччині та Луганщині

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок