До інфекційної лікарні госпіталізували мешканців модульного містечка на Сихові

До інфекційної лікарні госпіталізували мешканців модульного містечка на Сихові

Уточнено
До інфекційної лікарні госпіталізували мешканців модульного містечка на Сихові
Фото: Суспільне Львів

Із модульного містечка, що на Сихові, до інфекційної лікарні госпіталізували 13 людей. Попередня причина нездужання — одна з форм кишкової інфекції. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами керівниці міського управління охорони здоров'я Марти Матюшко, стан госпіталізованих — стабільний, харчове чи інше отруєння наразі непідтверджене.

"Проводимо дезінфекцію приміщень, всіх дверних поверхонь, всіх столів у модульному містечку", — каже координатор модульних містечок у Львові Володимир Головатий.

Загалом у зимовому модульному містечку проживає майже 750 людей.

Як згодом уточнила директорка Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко, до лікарні госпіталізували 11 людей, з них 9 — діти до 17 років з первинним діагнозом "Гостра кишкова інфекція".

"Поступили зі скаргами на тошноту, блювоту, підвищення температури тіла, частий рідкий стілець у стані середньої важкості", — написала Наталія Іванченко-Тімко.

Під час епідрозслідування у модульному містечку, медики виявили ще 21 хворого з легким перебігом: 9 дорослих та 12 дітей.

"Дані хворі ізольовані та залишаються на амбулаторному лікуванні під спостереженням лікарів однієї з міських поліклінік", — каже Наталія Іванченко-Тімко.

Епідеміологічне розслідування триває.

Читайте також

На Львівщині протягом тижня зафіксували понад 1000 випадків захворювань на COVID-19

На початок