Україна на останній стрільбі втратила шанс на медаль змішаної естафети на Кубку світу і фінішувала шостою: результат

Україна на останній стрільбі втратила шанс на медаль змішаної естафети на Кубку світу і фінішувала шостою: результат

Україна на останній стрільбі втратила шанс на медаль змішаної естафети на Кубку світу і фінішувала шостою: результат
IBU

Це найкращий результат у сезоні у змішаних естафетах.

Програма сьомого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2022/23, що проходив у Нове-Место, завершується змішаними естафетами. Це останні "міксти" біатлонного сезону, адже на останніх двох етапах буде лише одна класична естафета.

У змішаній командній гонці збірна України не могла розраховувати на Дмитра Підручного, який прихворів. Відтак, склад України на цю гонку був наступним: Юлія Джима - Олена Білосюк - Артем Прима - Антон Дудченко.

На першому етапі бігла Джима, яка передала естафету дев'ятою з відставанням в 33 секунди від лідерки. Україна йшла в щільній групі з четвертого до дев'ятого місця.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Другий етап бігла Олена Білосюк, яка стала найкращою серед усіх біатлоністок на своєму етапі. Олена використала один додатковий патрон і зрештою підняла Україну на третю позицію - 10 секунд від лідерів. Одразу в двох секундах за Україною йшла Швеція та Швейцарія, попереду була Норвегія та Франція.

На третьому етапі Артем Прима втримав Україну на третьому місці: перевага над дуетом Австрія-Норвегія складала 10 секунд (четверте-п'яте місце), а відставання від дуету лідерів Франція-Швеція - 25 секунд. На своєму етапі Прима використав три додаткові патрони, тоді як інші біатлоністи хибили більше.

На останньому етапі за Україну біг Антон Дудченко. Першу стрільбу він пройшов без додаткових патронів, закрив усе з п'яти і на заключний вогневий рубіж прийшов на третьому місці. Однак у цей момент Антон заробив коло штрафу - воно відкинуло Україну від подіуму, фініш на шостому місці.

Перемогу в гонці здобула Франція, друге місце завоювала Швеція, а третьою фінішувала Норвегія.

  • Кубок світу, Нове-Место: змішана естафета
  1. Франція (0+7) 1:06:32.3
  2. Швеція (0+18) +33.6
  3. Норвегія (0+16) +38.3
  4. Німеччина (1+13) +1:07.7
  5. Італія (0+6) +1:13.3
  6. Україна (1+8) +1:35.5

Вибір редакції

На початок