Україна - п'ята у синглміксті на етапі Кубка IBU у Кенморі. Це остання гонка сезону

Україна - п'ята у синглміксті на етапі Кубка IBU у Кенморі. Це остання гонка сезону

Україна - п'ята у синглміксті на етапі Кубка IBU у Кенморі. Це остання гонка сезону
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Чим закінчився сезон Кубка IBU з біатлону.

У канадському Кенморі закінчився сезон Кубка IBU з біатлону. Останнім стартом став одиночний мікст, участь у якому взяли 14 збірних.

Україна в одиночній змішаній естафеті була представлена двома найкращими біатлоністами на канадських етапах: Артемом Тищенком, а також Христиною Дмитренко. Саме у такому порядку українці й мали бігти в одиночному міксті: перший та третій етап - чоловічі, другий та четвертий - жіночий.

Артем Тищенко розпочав гонку з двох додаткових патронів, однак на "стійці" зміг відіграти позиції та передати естафету Христині Дмитренко на другій позиції з відставанням у 14 секунд від проміжного лідера Норвегії. Українка ж розпочала свій етап з одним додатковим патроном, і хоча "стійку" пройшла чисто, у підсумку передала естафету четвертою і з відставанням у 43 секунди.

Тищенко зміг повернути Україні місце у топ-3 вже на першій стрільбі. І втримав її на передачі естафеті з перевагою у 10 секунд над Швецією, що закінчила етап четвертою.

Дмитренко ходом по дистанції втратила одну позицію, однак одразу ж повернула її на стрільбі, використавши лише один додатковий патрон. Ключовим ж моментом у гонці для українки стала остання стрільба, де вона з двома додатковими патронами вийшла п'ятою.

У підсумку Україні вдалося втримати п'яту позицію. Переможницями останньої гонки сезону Кубка світу стала Норвегія, яка випередила Австрію з перевагою у понад одну хвилину.

Кубок IBU: змішана естафета, Кенмор

  1. Норвегія (0+4) 43:47.0
  2. Австрія (0+7) +1:02.0
  3. Франція (0+14) +1:13.8
  4. Швеція (1+9) +1:38.0
  5. Україна (0+8) +1:54.4
  6. Німеччина (2+15) +2:03.3

Вибір редакції

На початок