Україна - сьома у змішаній естафеті на останньому етапі Кубка IBU у Кенморі: результат гонки

Україна - сьома у змішаній естафеті на останньому етапі Кубка IBU у Кенморі: результат гонки

Україна - сьома у змішаній естафеті на останньому етапі Кубка IBU у Кенморі: результат гонки
Biathlon.com.ua / Pavlo Zarovetskiy

Україна йшла у медальній зоні, однак не втрималася у топ-3 у другій частині гонці.

Сезон Кубка IBU з біатлону підходить до завершення. У суботу, 4 березня, у Кенморі відбулися останні старти - змішані естафети.

Першим стартом заключного змагального дня стала класична змішана естафета. Участь у ній взяли чотири біатлоністи: перші два етапи були чоловічими, ще два - жіночими. Від Україну гонку бігли Тарас Лесюк та Руслан Ткаленко, а також Валерія Дмитренко і Надія Бєлкіна.

У першій частині гонці Україна вела боротьбу за медалі. Перший етап Тарас Лесюк закінчив на четвертому місці, використавши два додаткові патрони. А ось Русланові Ткаленко вдалося навіть вивести команду у топ-3: біатлоніст не використав жодного додаткового патрону на вогневих рубежах.

Естафету Валерії Дмитренко Руслан Ткаленко зміг передати з відставанням у 1:17 хвилин від проміжного лідера Німеччини. На першій стрільбі українська біатлоністка навіть змогла скоротити його на 12 секунд та зберегти позицію. Проте на "стійці" використала ще три додаткових патрони та вибула на п'яту позицію.

На останній етап Україна вже виходила шостою, однак відставання від топ-3 складало лише 38 секунд. І все ж Надії Бєлкіній не вдалося відіграти його: вже на першій стрільбі попри один додатковий патрон її відставання від топ-3 збільшилося до 45 секунд. А на "стійці" заробила коло штрафу і остаточно втратила шанси на високий фініш.

У підсумку Україна закінчила гонку сьомою. Переможцями змішаної естафети стали представники Норвегії, які випередили команду Німеччини з перевагою у 15 секунд.

Кубок IBU: змішана естафета, Кенмор

  1. Норвегія (1+9) 1:06:55.6
  2. Німеччина (1+4) +15.4
  3. Франція (1+11) +1:19.2
  4. Швеція (1+9) +1:28.0
  5. Італія (1+14) +1:51.5
  6. Австрія (2+12) +2:09.4
  7. Україна (1+12) +3:59.0
На початок