Часткою акцій телеканалів Коломойського володіє не Медведчук, а його дружина — адвокат

Часткою акцій телеканалів Коломойського володіє не Медведчук, а його дружина — адвокат

Часткою акцій телеканалів Коломойського володіє не Медведчук, а його дружина — адвокат
. Фото: Facebook/Оксана Марченко

Дружина голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука телеведуча Оксана Марченко володіє 8,22% акцій телеканалу "1+1" та 8,17% акцій телеканалу "ТЕТ".

Про це заявив адвокат Ігор Кириленко, який представляє інтереси Медведчука, повідомляє пресслужба партії.

За словами адвоката, ТОВ "Інвестиційна компанія "Гармонія", власником якого до березня 2016 року був Медведчук, а в березні 2016-го року стала Марченко, в січні 2012 року придбало за ліцензією Нацбанку 100% акцій кіпрської компанії "Бересінтіо Інвестментс Лтд".

У лютому 2012 року компанія "Бересінтіо Інвестментс Лтд" купила у компанії "Інвесіс Інвестментс Лтд" 100% акцій компанії "Ларома Венчуріз Лтд", яка володіла і продовжує володіти нині 33,33% акцій компанії "Болвік Венчуріз Лтд". Компанія "Болвік Венчуріз Лтд" володіє 49,999% акцій компанії "Алстром Бізнес Корп". Вона, в свою чергу, володіє частками телеканалу "1+1" і телеканалу ТЕТ.

Згодом власником 100% акцій компанії "Ларома Венчуріз Лтд" стала компанія "Селкорівія Венчерс Лтд", яка належить Марченко.

Відтак, зазначив адвокат, дружина Медведчука володіє 8,22% акцій телеканалу "1+1" і 8,17% акцій телеканалу ТЕТ.

Що відомо

  • Раніше програма "Схеми: корупція в деталях" повідомила, що голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вказав у своїй майновій декларації за 2019 рік компанію, яка фігурує у структурі власності ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1".
  • Відповідно до інформації, яку вказав Медведчук у своїй декларації, його дружина Оксана Марченко – кінцева бенефіціарна власниця компанії Bolvik Ventures Ltd із Британських Віргінських островів. Ця фірма через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% у ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1".
  • Також "Схеми" знайшли бізнес-зв'язки Медведчука з Коломойським у сфері енергетики, металургії та логістиці.
На початок