"Вітер завадив". Юрай Санітра - про результати у персьюті у Нове-Место та відсутність Дмитра Підручного

Ексклюзивно
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Ексклюзивний коментар тренера чоловічої збірної України з біатлону для Суспільне Спорт.

Сьомий етап Кубка світу з біатлону сезону 2022/23 відбувається у чеському Нове-Место. Цей етап - перший після ЧС-2023 з біатлону у Обергофі.

Змагання у Нове-Место розпочались зі спринтерської гонки серед чоловіків. Збірна України стартувала на сьомому етапі КС з одним представником у топ-20 - 17-те місце у спринті посів Антон Дудченко, для якого цей результат став другим найкращим у кар'єрі на рівні Кубка світу.

Другим стартом сьомого етапу КС з біатлону стала гонка переслідування. Чоловіча збірна України у персьюті була представлена трьома біатлоністами: Антоном Дудченком, Артемом Примою та Богданом Цимбалем. Дмитро Підручний у спринті провів перший особистий старт на рівні Кубка світу цього сезону та кваліфікувався до гонки переслідування, однак у персьюті участі не брав.

Зрештою, усі три представники збірної України у чоловічій гонці переслідування увійшли до топ-40. Найкращий результат показав Цимбал, який фінішував на 31-му місці. Натомість Дудченко та Прима стали на фініші 38-м та 39-м відповідно.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт розповів про відсутність капітана чоловічої команди Дмитра Підручного. Санітра зазначив, що Підручний потребує лікування через біль в горлі. Окрім цього, наставник команди прокоментував результати інших учасників збірної України у гонці переслідування.

• Про відсутність Дмитра Підручного у персьюті

"Дмитро Підручний не може стартувати, бо від учора почало горло боліти. Має кашель, тому треба його лікувати".

• Про виступ Богдана Цимбала

"Богдан Цимбал сьогодні непогано тримався, добре. Подивимось, як завтра буде працювати в парі з Анастасією Меркушиною".

• Про результат Антона Дудченка

"Антон Дудченко дуже хотів покращити свій результат, мотивації багато. Вітер трохи завадив. Від старту почав добре, але потрібно було в лежці закрити, а не з двома [хибами] починати".

Що відомо про збірну України з біатлону

• У сезоні 2022/23 чоловіча команда все ще без нагород на рівні Кубка світу та чемпіонату світу. Найкращий результат показав Дмитро Підручний на ЧС у Обергофі - п'яте місце.
  • Програма етапу в Нове-Место - спринти, гонки переслідування та дві змішані естафети.
  • У заліку Кубка націй перед заключними етапами Кубка світу чоловіча збірна України займає 11-е місце.