Юлія Джима - 13-а у гонці переслідування на Кубку світу в Нове-Место: результати гонки

Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Результати гонки.

Другим стартом у передостанній день Кубка світу з біатлону в Нове-Место стала жіноча гонка переслідування. На старт мали вийти 60 найкращих спортсменок за підсумками спринту.

Саме у спринтерській гонці у Нове-Место збірній Україні вдалося показати один з найкращих результатів сезону. Одразу чотири біатлоністки оновили рекорди сезону саме у гонці в Чехії, причому результат Джими став найкращим для України взагалі - 11-е місце та відставання у 45 секунд від переможниці Марте Олсбю Ройзелланн.

До гонки переслідування відібралися чотири українки, однак на старт вийшли три. Олена Білосюк у гонці не стартувала, тож участь у ній мали взяти Джима, а також Анастасія Меркушина та Дар'я Блашко.

Персьют для українських біатлоністок почався з хиб. Юлія Джима не закрила одразу дві мішені, Меркушина та Блашко також пішли на одне коло штрафу. Найбільшої втрати позицій зазнала саме Джима, відкотившись з 11-го на 26-е місце.

Другу стрільбу всі українки пройшли чисто, однак глобально позицій не покращили. Вдалося лише скоротити відстань від проміжної лідерки: Анаїс Шевальє-Буше змогла вийти уперед, випередивши Ройзелланн, яка пішла на штрафне коло.

Перед заключною стрільбою Джима та Меркушина покращили свої позиції, піднявшись на 18-у та 26-у завдяки чистій роботі на вогневому рубежі. Лише Блашко пішла на коло штрафу, вийшовши з нього на 50-й позиції.

Джимі майже вдалося повторити результат у спринті. Українка закрила всі мішеніна останньому вогневому рубежі, піднявшись на 13-е місце. Меркушина піднялася на 22-у сходинку завдяки чистій роботі на стрільбі.

У підсумку Джима втримала 13-е місце, втративши лише дві позиції у порівнянні зі спринтом. Меркушина ж втримала місце, з якого розпочала гонку, фінішувавши 26-ю.

Другу поспіль перемогу в Нове-Место здобула Марте Олсбю Ройзелланн, яка після "золота" в спринті виграла ще й персьют. На фініші вона випередила партнерку по збірній Норвегії Інгрід Тандреволл з перевагою у 2.2 секунди.