"Не думаю, що ми когось заразили". Брати Бьо пробігли дві гонки Кубка світу після позитивного тесту на COVID-19

"Не думаю, що ми когось заразили". Брати Бьо пробігли дві гонки Кубка світу після позитивного тесту на COVID-19

"Не думаю, що ми когось заразили". Брати Бьо пробігли дві гонки Кубка світу після позитивного тесту на COVID-19
AP Photos

Обидві гонки Йоганнес і Тарьєй завершили у топ-2.

Норвезькі біатлоністи Йоганнес Бьо та Тарьєй Бьо взяли участь у сьомому етапі Кубка світу з біатлону після позитивного тесту на COVID-19. Про це Тарьєй розповів у інтерв'ю NRK.

Етап у Нове-Место - перший після чемпіонату світу з біатлону. Найбільшу кількість медалей на ньому здобув Йоганнес Бьо: п'ять золотих, а також по одній срібній та бронзовій нагороди.

Наразі на етапі у Нове-Место відбулось два чоловічих старти: спринт та персьют. Обидві гонки виграв Йоганнес Бьо та встановив рекорд за кількістю перемог в одному сезоні КС. Натомість його старший брат Тарьєй і спринт, і персьют завершив на другому місці.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Проте участь у гонках обидва біатлоністи могли й не взяти. І все - через позитивний тест на коронавірус, який здали.

Що сталося?

Перед стартом етапу в Нове-Место головний конкурент Йоганнеса Бьо у боротьбі за Великий кришталевий глобус - норвежець Штурла Легрейд - оголосив, що не візьме участі у ньому. Усе - через позитивний тест на коронавірус.

Читайте також: Штурла Легрейд пропустить сьомий етап Кубка світу з біатлону: в чому причина

Як зазначив Тарьєй Бьо, обидва старти сьомого етапу брати провели після позитивного тесту на COVID-19, однак вони не впевнені в тому, що хворіли на коронавірус і почувають себе зараз добре.

"Не впевнені, чи є у нас COVID-19, чи ні, але і у мене, і у Йоганнеса був позитивний тест зі слабкою лінією. Ми почуваємося на всі сто відсотків, але нам не терпиться дізнатися, чи не заразилися ми від Штурли Легрейда на початку тижня", - сказав Тарьєй.

Попри те, що Тарьєй розповів про своє хороше самопочуття, його брат після гонок почувався погано. Також старший із братів Бьо зазначив, що вони найімовірніше нікого не заразили під час гонок.

"Він [Йоганнес] сказав, що його тіло трохи ломило. Сам я почуваюся досить добре. Важко сказати, іноді можуть бути хибні тести. Під час розминки і під час забігу ми почувалися добре. Але побачимо, захворіємо ми чи ні. Ми переживаємо і боїмося найгіршого. Побачимо, що станеться сьогодні ввечері. Я не думаю, що ми заразили когось на змаганнях", - розповів Тарьєй Бьо.

Крім норвезьких біатлоністів, про позитивний тест на коронавірус повідомив француз Кантен Фійон-Майє. У змішаних естафетах біатлоніст участі не візьме.

Що відомо про Йоганнеса та Тарьєй Бьо в Кубку світу-2022/23

  • Йоганнес Бьо посідає перше місце в загальному заліку Кубка світу. Біатлоніст уже виграв два Малих кришталевих глобуси сезону 2022/23. Норвежець достроково став недосяжним для своїх переслідувачів у спринтерському заліку та заліку персьютів. Загалом Йоганнес здобув 15 особистих перемог в поточному сезоні Кубка світу.
  • Тарьєй Бьо наразі посідає четверте місце в загальному заліку Кубка світу. Попри те, що Тарьєй здобув у поточному сезоні три перемоги у естафетах, в особистих гонках його найкращий результат - друге місце.
На початок