Україна - дев'ята в юніорській змішаній естафеті чемпіонату світу з біатлону: результат

Україна - дев'ята в юніорській змішаній естафеті чемпіонату світу з біатлону: результат

Україна - дев'ята в юніорській змішаній естафеті чемпіонату світу з біатлону: результат
biathlon.com.ua/Yevhen Vialkov

Як минула друга гонка юніорської світової першості.

У казахстанському Щучинську закінчився перший змагальний день юніорського чемпіонату світу з біатлону. Турнір стартував з двох змішаних естафет.

У першому старті суботи, 4 березня, збірна України здобула "бронзу" юнацької естафетної гонки. Медаль стала для "синьо-жовтих" першою на цьому рівні з 2019 року.

Читайте також: Україна виграла "бронзу" в юнацькій змішаній естафеті на юніорському чемпіонаті світу з біатлону: результат

Другу естафету бігли представники юніорської вікової групи. Четвірку збірної України на дистанції сформували Юлія Городна, Дарина Чалик, Віталій Мандзин та Степан Кінаш.

Використавши по одному запасному патрону на кожному з вогневих рубежів, Юлія Городна передавала естафету на 13-й проміжній сходинці. За швидкострільністю українка показала п'ятий найкращий час серед усіх біатлоністок на своєму етапі.

На другому етапі Дарина Чалик спершу надолужила одну позицію, але заробила коло штрафу на "стійці" та відкотилася назад на 13-те місце. Естафету вона передавала вже 14-ю, пропустивши вперед суперницю з Болгарії на заключному колі.

Усі 10 мішеней з першої спроби закрив Віталій Мандзин, що заразом продемонстрував найкращу швидкострільність серед усіх суперників. Саме на його етапі команда вперше увійшла до проміжної топ-10 — дев'яте місце.

На останньому етапі основну конкуренцію за дев'яте місце Степану Кінашу склав біатлоніст збірної Польщі Марцин Заволь. Шестисекундну перевагу над ним українець забезпечив після останньої стрільби, на якій був змушений використовувати три запасних патрони.

У підсумку Заволь за рахунок роботи ходом посунув Кінаша на межу топ-10. На фінішній лінії українець програв поляку понад 16 секунд, але випередив фінського біатлоніста та посів дев'яте місце у гонці.

Перемогу в гонці здобула команда Німеччини — одні з головних фаворитів, що 4 березня також виграли "срібло" в першому юнацькому старті турніру. "Бронзу" вирвала Норвегія, яка ще після першого етапу естафети розташовувалася поза межами проміжного топ-10.

Юніорський ЧС-2023. Змішана естафета — юніори

  1. Німеччина (0+12) 1:06:19.4 години
  2. Франція (0+17) +25.8
  3. Норвегія (2+12) +36.8
  4. Словенія (0+5) +40.0
  5. Швеція (3+13) +2:07.0
  6. Австрія (0+11) +2:09.2

...

  • 9. Україна (1+11) +3.49.9

Турнір у Щучинську продовжиться юнацькими індивідуальники гонками в неділю, 5 березня. Перший старт змагального дня серед дівчат — о 9:00 за київським часом.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону в України. Дивіться усі гонки юніорської вікової групи на сайті Суспільне Спорт.

Вибір редакції

На початок