"Чітка відповідь - найближчим часом". УАФ зреагувала на можливу роботу технічного спонсора збірної України з клубами РФ

"Чітка відповідь - найближчим часом". УАФ зреагувала на можливу роботу технічного спонсора збірної України з клубами РФ

"Чітка відповідь - найближчим часом". УАФ зреагувала на можливу роботу технічного спонсора збірної України з клубами РФ
Андрій Ярмоленко, AP Photos

Нову форму з логотипом бренду Joma представив "Зєніт".

Українська асоціація футболу відреагувала на роботу свого технічного спонсора, компанії Joma з клубом "Зєніт". У п'ятницю, 3 березня, росіяни представили новий комплект форми, на якому фігурує логотип від іспанського бренду.

Зі свого боку, в українському офісі Joma встигли заявити, що "здивовані" та "обурені новиною" про роботу компанії з клубами РФ, з якими від початку повномасштабного російського вторгнення припинили співпрацю більшість провідних міжнародних компаній.

Технічного спонсора змінили на тлі новин змінили й у львівських "Карпатах", клубі Першої української ліги. Надалі команда гратиме у формі від компанії Nike.

Як відреагували в УАФ

Керівна організація вже звернулася до головного офісу Joma за роз'ясненнями щодо їхньої можливої співпраці з клубами РФ.

Водночас, якими будуть дії Асоціації в разі підтвердження роботи Joma на російському ринку, в УАФ не називали.

"Сьогодні стало відомо про презентацію російським клубом «Зєніт» нової форми бренду, який є технічним спонсором національної збірної України. У зв’язку з цим «УАФ Маркетинг» надіслав у головний офіс Joma запит із проханням дати пояснення щодо цієї ситуації", - йдеться в дописі УАФ у соцмережах.

Форма
ФК "Зєніт"
"Зокрема, чи причетний центральний офіс Joma до презентації й загалом до розробки дизайну форми ФК «Зєніт». І як так сталося, що на презентованій формі російської команди красується логотип Joma? «УАФ Маркетинг» сподівається отримати чітку відповідь на це запитання найближчим часом".

В УАФ нагадали, що після виникнення схожої ситуації минулого року в компанії заявили, що призупинили дію всіх спонсорських контрактів з клубами Росії та Білорусі від початку повномасштабного вторгнення.

Joma в українському футболі: що відомо

  • Іспанський бренд став технічним спонсором національної збірної України у 2017 році. До того екіпірування команді постачали в компанії Adidas.
  • Напередодні Євро-2020 у Joma розробили для збірної України комплект форми із зображенням державних українських кордонів, що обурило представників російського футболу.
  • Joma також є виробником форми для трьох клубів УПЛ — "Кривбаса", "Інгульця" та "Металіста".
На початок