"Позитивний результат". Тренер жіночої збірної України з біатлону - про три фініші у топ-30 в спринті в Нове-Место

"Позитивний результат". Тренер жіночої збірної України з біатлону - про три фініші у топ-30 в спринті в Нове-Место

Ексклюзивно
"Позитивний результат". Тренер жіночої збірної України з біатлону - про три фініші у топ-30 в спринті в Нове-Место
biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар Олександра Кравченка для Суспільне Спорт.

Жіноча збірна України з біатлону провела першу гонку на Кубку світу після виступів на ЧС в Обергофі. На етапі у Нове-Место українські біатлоністки виступили у жіночому спринті.

Результат України на спринті в Нове-Место став найкращим у сезоні одразу для трьох українських біатлоністок - Юлії Джими, Анастасії Меркушиної та Олени Білосюк. А Джима ще й показала новий найкращий результат України у сезоні, посівши 11-е місце.

Читайте також: Юлія Джима - одинадцята в спринті на етапі в Нове-Место, одразу три українки - у топ-30: результати гонки

За підсумками жіночого спринту одразу чотири українки відібралися до гонки переслідування. Ще однією представницею України, що потрапила до персьюту, стала Дар'я Блашко, яка закінчила гонку без хиб, однак лише на 42-му місці.

Після закінчення спринту старший тренер жіночої збірної України з біатлону Олександр Кравченко дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому оцінив результат спортсменок.

Тренер залишився задоволений виступом біатлоністок у спринті. Навіть результатом Любові Кип'яченкової, яка не змогла відбіратися до гонки переслідування.

  • Про результати у спринті

"Була дуже напружена гонка. Ви всі бачили, що дівчата впоралися зі стрільбою, окрім Люби [Кип'яченкової]. Але то таке, вона добре ходом пробігла. А так - дівчата молодці. Враховуючи, що Юлія [Джима] після хвороби, Олена [Білосюк], Настя [Меркушина] після виснаженого етапу. Задоволений, чому б не бути задоволеним. Позитивний результат. Сподіваюся, вболівальники задоволені. Хвороби? Юлія захворіла на чемпіонаті світу, Олена - після нього".

  • Про виступ Дар'ї Блашко

"Результат Блашко? Гадаю, що так, для Даші це нормальний результат. Після того, що в неї було. Тому все поки що добре".

  • Чи усі чотири біатлоністки виступлять у гонці переслідування

"Не знаю, порозмовляю з дівчатами, у якому стані, як гонка вдалася, як Даша, Олена себе почувають. Побачимо, з Настею поговорю. Бо там потім естафети будуть, треба подумати".

  • Про розділене 26-е місце Меркушиною та Білосюк

"Ідентичний результат у Меркушиної та Білосюк? Просто давали інформацію. Не думаю, що якесь суперництво мало виникати між ними. Просто давали інформацію. Чи пригадую таке раніше? Не скажу, що поміж нашими біатлоністками, але з-поміж іншими так".

Що відомо про збірну України з біатлону

  • У сезоні 2022/23 жіноча команда все ще без нагород на рівні Кубка світу та чемпіонату світу. Саме результат Джими у спринті в Нове-Место є найкращим у сезоні.
  • Програма етапу в Нове-Место - спринти, гонки переслідування та дві змішані естафети.
  • У заліку Кубка націй перед заключними етапами Кубка світу жіноча збірна України займає 10-е місце.
Читайте також: Залік Кубка націй з біатлону: на яких позиціях Україна після чемпіонату світу-2023

Біатлон наживо дивитися Кубок світу 2022/23 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного мовлення.

Також сайт Суспільне Спорт ексклюзивно транслює усі старти на рівні Кубка IBU.

На початок