Флешмоб "Моя весна" ініціювали лісівники Хмельниччини

Флешмоб "Моя весна" ініціювали лісівники Хмельниччини

Флешмоб "Моя весна" ініціювали лісівники Хмельниччини
Фото: "Мале Полісся"

До 30 березня триватиме перший онлайн-флешмоб "Моя весна", ініційований державним підприємством "Ліси України" спільно з Подільським лісовим офісом.

Про це Суспільному розповіла комунікаторка Подільського лісового офісу Ольга Ржепянська.

За її словами, мета онлайн-флешмобу — показати красу українського лісу у світлинах.

"Це може бути лісова галявина, можуть бути первоцвіти, будь-які інші квіти. Можуть бути птахи, тварини. Також вітаються власноруч змайстровані прикріплені шпаківні, тим самим ви зробите хорошу справу для лісу, адже птахи є найкращими санітарами. І, звісно, можна увімкнути фантазію і в флешмобі будуть зараховуватися будь-які світлини на лісову тематику", — розповіла Ольга Ржепянська.

Для участі в флешмобі, за словами Ольги Ржепянської, необхідно завантажити фотокартку до фейсбуку з хештегом "Моя весна" і відмітити організаторів.

"Ми оберемо переможців, це буде три людини, які наберуть найбільшу кількість лайків на нашій сторінці. Ми будемо робити репости й виставляти ці світлини в себе. І, звісно, на цих трьох фіналістів чекатимуть призи від лісівників. Які саме ми поки не розсекречуємо, але вони будуть дуже цікавими й пов’язані з лісовою тематикою. Тому ми запрошуємо всіх брати участь і будемо милуватися найкращою, і віримо, що переможною весною", — сказала Ольга.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

  • У Хмельницькому обрали голову обласного відділення НОК України
  • "Козаки, дуже правдива історія". У Хмельницькому покажуть казку для підлітків
  • У Хмельницькому відкрили центр психологічної підтримки. Хто може скористатись

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок