День жалоби. В Олександрії на Кіровоградщині попрощалися з трьома військовими

День жалоби. В Олександрії на Кіровоградщині попрощалися з трьома військовими

День жалоби. В Олександрії на Кіровоградщині попрощалися з трьома військовими
Зліва направо: Юрій Гориславець, Сергій Малий і Костянтин Куцепал. Колаж: Суспільне Кропивницький

У місті Олександрія Кіровоградської області попрощалися з трьома військовими. Сергій Малий і Костянтин Куцепал загинули під час боїв, Юрій Гориславець помер у російському полоні. 3 березня в місті оголосили Днем жалоби.

Попрощатися із загиблими містяни зібрались біля міського палацу культури. Тіла загиблих зустріли стоячи на колінах.

53-річний Юрій Гориславець помер у полоні. Доки військового утримували російські військові, рідні не мали від нього звісток, розповіла Суспільному начальниця районної військової адміністрації Ольга Коріненко: "З 2021 року він був у лавах ЗСУ та пішов захищати нашу державу. Відомо, що цього року у лютому він потрапив у полон. За наявною інформацією, наприкінці лютого він помер від зупинки серця – в колонії, як в’язень, військовополонений".

За даними Ольги Коріненко, 1 березня тіло чоловіка привезли з тимчасово окупованої території Луганської області. Точна дата його смерті невідома. З найближчих родичів у нього лишилися мати та донька.

42-річний Сергій Малий до російського вторгнення працював на меблевій фабриці. Під час служби отримав поранення, після лікування повернувся на службу. Старший лейтенант загинув під час бою поблизу Бахмута 23 лютого, розповів знайомий родини загиблого Микола Кравченко. З його слів, після перемоги боєць мріяв мандрувати Україною. У загиблого залишилися дружина й син.

39-річний Костянтин Куцепал був на фронті з 15 березня 2022 року. До широкомасштабної війни працював менеджером магазинів і меблевого підприємства. Загинув 27 лютого. У нього залишилася дружина, з якою побралися у липні 2022 року, розповіла знайома родини загиблого Тамара. Попросила не називати її прізвище.

Поховали бійців на військовому цвинтарі.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок