Волиняни обміняли 300 тисяч старих ламп розжарювання на LED

Волиняни обміняли 300 тисяч старих ламп розжарювання на LED

Станом на ранок 3 березня на поштових відділеннях волиняни обміняли 300 тисяч старих лампочок на нові енергоощадні. Про це в коментарі Суспільному розповів керівник Волинської дирекції "Укрпошти" Іван Люсак.

Для обміну доступні енергоощадні лампи різної потужності та з різним цоколем. Наразі Волинь уже отримала 675 тисяч LED-ламп.

"Останнім часом приходять лампи з стандартним цоколем Е27, але є і лампочки з завуженим цоколем E14. Вибрати потужність лампи на відділенні можливості немає, оскільки які лампи приходять, такі і обмінюємо", – додав керівник Волинської дирекції.

Програма із обміну ламп в обласному центрі стартувала 30 січня. З 7 лютого отримати LED-лампи можна в інших містах та селищах Волині, з 25 лютого обміняти лампочки можуть і жителі віддалених сіл області. У населених пунктах, де немає відділень "Укрпошти", приїжджають пересувні. Графік їхньої роботи можна дізнатися у кожній громаді.

Що відомо

  • У грудні 2022-го Європейська комісія заявила, що готова виділити 30 мільйонів євро, що покриє купівлю майже 30 мільйонів світлодіодних ламп (LED). З 16-го січня в Україні в режимі бета-тестування розпочали програму безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.
  • Із 30 січня в Луцьку стартував обмін ламп розжарювання на нові, енергоощадні. Зробити це можна у 18 відділеннях Укрпошти. Волинь отримала 280 тисяч енергоощадних ламп. Станом на 1 лютого на поштових відділеннях лучани обміняли 8,5 тисяч ламп розжарювання на енергоощадні.
  • За 11 днів дії програми з обміну старих лампочок на поштових відділеннях Укрпошти у Волинській області всім охочим видали вже 100 тисяч нових енергоощадних лампочок.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок