В Одесі двох керівників медустанов звільнили через порушення

В Одесі двох керівників медустанов звільнили через порушення

В Одесі двох керівників медустанов звільнили через порушення
Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр. Джерело: Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр

Рішенням Одеської обласної ради з посад звільнили двох керівників медустанов: директорку Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи Тетяну Папіж та директора Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру В'ячеслава Полясного. Про це стало відомо з засідання сесії Одеської обласної ради 3 березня.

В'ячеслава Полясного остаточно звільнять після демобілізації

Підставою для звільнення Полясного, згідно з документами, є "втрата довіри власника установи", тобто Одеської обласної ради, як до керівника протипухлинного центру.

Начальник юридичного управління апарату облради Роман Лебедєв зазначив, що Полясний на посаді директора через неефективну діяльність завдавав значних збитків установі. Дані щодо цього направили до правоохоронних органів, які детальніше вивчатимуть ситуацію.

Очільниця департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар'єва зазначила, що причиною проведення перевірки в закладі послужили скарги, зокрема й від матері загиблого військовослужбовця.

В одеському протипухлинному центрі проведуть службове розслідування через смерть військового

Також, за її словами, керівник має понести відповідальність, зокрема, за те, що променевий прискорювач, який мали встановити у центрі, безоплатно віддали до Львова. Також Наталія Одарій-Захар'єва додала, що у центрі не проводилися ні ремонти, ні реконструкції протягом року, натомість витрати здійснювалися лише на розхідні медичні матеріали.

Депутати зазначили, що нині В'ячеслав Полясний, яки є військовим лікарем, перебуває в зоні бойових дій. Тож наразі звільняють його за документами, а офіційне припинення повноважень настане після демобілізації. За рішення звільнити Полясного з посади проголосували 51 депутат.

У 2017 році В'ячеслав Полясний був очільником департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА, однак у 2018 році його звільнили з посади.

Тетяну Папіж звільнили через велику кількість фінансових порушень

За словами очільниці департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА Наталії Одарій-Захар'євої, Тетяна Папіж була призначена на посаду не за контрактом, а на період воєнного часу розпорядженням голови ОВА.

"Дійсно, там виявлена велика кількість порушень, яка призвела до неотримання значних коштів до комунальної установи. Щодо них направлені відповідні звернення до правоохоронних органів. Правоохоронні органи будуть розглядати це в межах своїх повноважень та вживати відповідних заходів", — зазначив начальник юридичного управління Роман Лєбєдєв.

У результаті за звільнення Тетяни Папіж проголосували 47 депутатів облради.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок