Очільника Полтавської міськради мають обрати депутати — Дмитро Лунін

Очільника Полтавської міськради мають обрати депутати — Дмитро Лунін

Очільника Полтавської міськради мають обрати депутати — Дмитро Лунін
Фото: Полтавська ОВА

Очільника Полтавської громади будуть обирати депутати міськради. Про це під час пресконференції 3 березня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Це пов'язано з вироком суду щодо голови громади Олександра Мамая, який визнав себе винним у розтраті грошей із бюджету.

Питання щодо створення військової адміністрації у місті поки не розглядатимуть. За словами Дмитра Луніна, будуть спостерігати, чи справляться зі своєю роботою депутати.

"Впевнений, що депутатський корпус збереться і визначиться у цьому питанні".

Що відомо

  • Керівниці та ще трьом працівникам комунального підприємства "Інститут розвитку міста" оголосили про підозри у підробці документів та розтраті державних грошей на понад пів мільйона гривень. Про це 1 липня під час брифінгу повідомляв керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.
  • 21 лютого Вищий антикорупційний суд призначив склад суду у справі щодо працевлаштування хатніх робітниць Олександра Мамая до комунального підприємства "Інститут розвитку міста". Зарплати жінкам платили з бюджету цієї установи, йдеться у реєстрі судових рішень. У справі Мамай зазначений як обвинувачений. До цього він був свідком.
  • У Вищому антикорупційному суді оголосили вирок Полтавському міському голові Олександрові Мамаю у справі щодо працевлаштування до міського комунального підприємства двох жінок, які фактично виконували роботу домогосподарок за місцем проживання Мамая. Рішення ухвалили 2 березня.

Читайте також

Вибір редакції

На початок