У Вінницю доставили майже 40-тонн гуманітарної допомоги з Німеччини

У Вінницю доставили майже 40-тонн гуманітарної допомоги з Німеччини

У Вінницю доставили майже 40-тонн гуманітарної допомоги з Німеччини
Фото: Фонд громади "Подільська громада"

Майже 40-тонн гуманітарної допомоги з Німеччини доставили у Вінницю. У дві фури склали продукти, медикаменти, теплий одяг, генератори, обігрівачі, пічки, засоби гігієни та інші потрібниі речі.

Про це повідомляє Фонд громади “Подільська громада".

Нині гуманітарний вантаж пересортовують та розподіляють за зверненнями. Генератори – військовим, пічки і вугілля – у міста та села, які залишаються без світла і газу, продукти і миючі засоби – у заклади, що стали прихистком для евакуйованих, та для громадських організацій, які підтримують ВПО.

"Продовжуємо підтримувати тих, хто допомагає іншим. І дякуємо тим, хто продовжує підтримувати нас і усіх, хто утримує гуманітарний фронт разом із нами. Вдячні нашим благодійникам з Німеччини, котрі підсилюють нашу діяльність", – зазначають волонтери.

Гумвантаж отримали від партнерів з Люнебурзького проєкту допомоги Україні. Його доставив Ральф Петер Ольснер разом зі своєю командою.

У дописі додають, що таких вантажів давно не було. Водночас запити продовжують надходити від військових підрозділів, громадських організацій та громад, які постраждали від окупації.

Читайте також

  • Голова Луганської ОВА нагородив вінницького хірурга
  • "Від смаколиків до автомобілів", – жителі громади на Вінниччині щотижня відправляють вантажі на передову
На початок