До Дня боротьби за права жінок Takflix випустив добірку української короткометражної анімації "Секрети дівчат"

До Дня боротьби за права жінок Takflix випустив добірку української короткометражної анімації "Секрети дівчат"

До Дня боротьби за права жінок Takflix випустив добірку української короткометражної анімації "Секрети дівчат"
Скріншот із трейлера до проєкту

2 березня онлайн-кінотеатр Takflix випустив добірку короткометражних анімаційних фільмів "Секрети дівчат" до Дня боротьби за права жінок. Про це також повідомили у соціальних мережах організації.

"Про що говорять дівчата, коли залишаються наодинці? Добірка сучасної анімації "Секрети дівчат" відкриє вам (майже всі) дівчачі секрети. До неї ввійшли п’ять коротких яскравих анімацій від молодих українських режисерок", – зазначають організатори.

Як пояснюють у Takflix, "Секрети дівчат" має на меті збільшити видимість і визнання українських аніматорок, а стрічки піднімають проблеми розладів харчової поведінки, ментального здоров’я, прийняття себе, осмислюють урбаністичні зміни.

Фільми, які увійшли до добірки

  • "Виходь, Masha" – урбаністична анімація від Юлії Шалімової про Машу, якій онлайн-світ здається привабливішим.
  • "Глибока вода" – казкова анімація Анни Дудко про приховану жіночу сексуальність. Самотня русалка закохується в чоловіка і розуміє, що вже не може жити без нього та приходить до нього в квартиру.
  • "петрівка_реквієм" – анімація Катерини Возниці про декомунізацію столиці. Фільм демонструє момент топографічної розгубленості на фоні змін.
  • "Я та моя кремезна дупа" – анімація Єлизавети Письмак, де піднімається тема розладів харчової поведінки.
  • "Тигр блукає поруч" – стилізована під японську анімацію режисерки Анастасії Фалілеєвої. Героїня вирішує покінчити з цим раз і назавжди, але на допомогу приходить Тигр.

Добірку можна переглянути за 195 гривень. Організатори обіцяють 10% з кожного квитка передавати фонду "Повернись живим", 50% – творцям кіно.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок