У Львові попрощаються із захисниками Романом Гринихою та Юрієм Мартиновським

У Львові попрощаються із захисниками Романом Гринихою та Юрієм Мартиновським

У Львові попрощаються із захисниками Романом Гринихою та Юрієм Мартиновським
Львівська міська рада

У Львові відбудеться прощання із захисниками Романом Гринихою та Юрієм Мартиновським, які загинули у бою з військами РФ. Їх поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Роман Гриниха народився у Львові. Чоловік закінчив Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва. Після завершення навчання проходив військову службу в Яворові Львівської області. У мирний час працював майстром будівельних робіт.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ Роман став на захист України. Боровся із російськими військами на східному напрямку у лавах 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Роман Гриниха загинув 23 лютого. Йому було 49 років. У військового залишилися дружина, дві доньки та двоє братів.

Роман Гриниха
Роман Гриниха. Львівська міська рада

Юрій Мартиновський народився у Львові у сімʼї військовослужбовця. Здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю "слюсар-механік". Після завершення навчання чоловік проходив військову службу у лавах прикордонників. Згодом протягом тривалого часу працював автомеханіком та водієм. У вільний час захоплювався риболовлею та автомобілями.

На початку повномасштабної війни вступив до Збройних сил України. Юрій проходив службу у складі 33 окремої механізованої бригади. Воїн загинув 28 лютого у віці 57 років. У Юрія Мартиновського залишилася дружина, син та мама.

Юрій Мартиновський
Юрій Мартиновський. Львівська міська рада

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Читайте також

У Львові попрощаються з чотирма захисниками України

На початок