"Для нас важливо, що ми пройшли втрьох". Юлія Левченко - про нерви у кваліфікації на Євро-2023 та обійми з українками

"Для нас важливо, що ми пройшли втрьох". Юлія Левченко - про нерви у кваліфікації на Євро-2023 та обійми з українками

Ексклюзивно
"Для нас важливо, що ми пройшли втрьох". Юлія Левченко - про нерви у кваліфікації на Євро-2023 та обійми з українками
Юлія Левченко, фото: European Athletics

Ексклюзивний коментар Юлії Левченко для Суспільне Спорт.

Україна в повному складі подолала кваліфікацію у жіночих стрибках у висоту на чемпіонаті Європи-2023. На старт вийшли три українки - Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Катерина Табашник - втрьох вони пробилися до фіналу.

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор чемпіонату Європи-2023 в приміщенні. Дивіться трансляції Євро-2023 у приміщенні на сайті Суспільне Спорт.

Юлія Левченко узагалі показала найкращий результат кваліфікації. Вона виконала три стрибки, усі успішні та стала єдиною, хто не збивав планку жодного разу. З першої спроби Юлія підкорила висоту 1.82 м, 1.87 м та 1.91 м.

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт після виступу Левченко сказала, що нерви під час кваліфікації були присутні. А також розповіла про обійми з партнерками по команді після завершення кваліфікації.

Читайте більше: Три українські стрибунки у висоту пройшли у фінал чемпіонату Європи: результат кваліфікації
  • Про виступ у кваліфікації та емоції

"Кваліфікація - це завжди нервування і відповідальність. Про себе я взагалі вже мовчу, бо у мене до цього сезон був важкий. У нас дівчата на європейському рівні завжди показують високі результати, ми завжди йдемо майже до кінця, до кваліфікаційної висоти. Тому я думаю, що нерви - вони небезпідставні".

  • Про вихід у фінал трьох українок
"Дуже-дуже відповідально [змагатися втрьох на Євро]. Я розумію, що у нас наче індивідуальний вид спорту, але ми все одно одна за одну дуже переживаємо. Для нас це важливо, що ми пройшли усіх втрьох. Ми відчуваємо себе командою. Це круто, коли ти не один у секторі, коли ще хтось є поруч. Тому переживання і за себе, і за дівчат. Я вважаю, що це нормально і навіть краще, коли ти відчуваєш, що ще хтось є поруч і хочеш, аби у нього все вийшло".

Фінал жіночих стрибків у висоту на Євро-2023 відбудеться в неділю, 5 березня, о 9:20 за київським часом. Пряма трансляція - ексклюзивно на Суспільне Спорт.

Що відомо про виступи Юлії Левченко на Євро

  • Юлія Левченко вчетверте змагається на чемпіонаті Європи у приміщенні - вчетверте виходить у фінал. Її попередні результати: "бронза", "срібло" та четверте місце.
  • Найкращий результат у сезоні в Юлії Левченко - 1.96 метра, вона його показала на чемпіонаті України.
Читайте більше: "Хочу вибачитися за ці нерви". Ярослава Магучіх з останньої спроби нервово пройшла кваліфікацію на Євро-2023

Хто подолав кваліфікацію у жіночих стрибках у висоту

  • Юлія Левченко, Ярослава Магучіх, Катерина Табашник (усі - Україна)
  • Крістіна Гонсель (Німеччина), Даніелу Станчу (Румунія), Ангеліна Топіч (Сербія), Бріт Верманн (Нідерланди), Морган Лейк (Велика Британія)
На початок