Бійці бригади "Лють" на Тернопільщині проходять навчання

Бійці бригади "Лють" на Тернопільщині проходять навчання

Бійці бригади "Лють" на Тернопільщині проходять навчання
Фото: Нацполіція Тернопільщини

Бійці об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють" проходять навчання. Спеціальна підготовка складається з теоретичного та практичного етапів. Вивчають три основних дисципліни: тактичну медицину, вогневу та тактичну підготовку. Про це розповів речник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, серед завдань, які виконуватимуть бійці бригади "Лють", – проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника.

"У нашій навчальній групі є представники різних професій, але об’єднанні одним бажанням – хочемо захищати країну від ворога та від його наступу", – каже боєць штурмової бригади "Лють" Тарас Костецький.

Тарас Костецький
Тарас Костецький. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Микола Загоруйко раніше разом з друзями фарбував автомобілі для військових, які відправляли на передову, а тепер проходить навчання у складі бригади "Лють".

"Почувши про формування воєнного підрозділу поліції нового зразка, я одразу вирішив приєднатися до його лав. Я не хочу продовжувати сидіти осторонь, я хочу брати безпосередню участь у звільненні наших територій від окупантів. Я впевнений у нашій перемозі і хочу її пришвидшити", – розповів чоловік.

Микола Загоруйко
Микола Загоруйко. Фото: Нацполіція Тернопільщини

"На заняттях вивчають правила поводження зі зброєю, відпрацьовують тактику ведення бою та проходять бойове злагодження. Для більшості – це кардинально новий досвід", – розповів Сергій Крета.

Нагадаємо, перші добровольці батальйону "Лють" на Тернопільщині пройшли останній етап відбору

Що відомо

На початок