Власникам 43 зруйнованих квартир на житломасиві Перемога у Дніпрі невдовзі почнуть виплачувати матеріальну допомогу

Власникам 43 зруйнованих квартир на житломасиві Перемога у Дніпрі невдовзі почнуть виплачувати матеріальну допомогу

Власникам 43 зруйнованих квартир на житломасиві Перемога у Дніпрі невдовзі почнуть виплачувати матеріальну допомогу
Суспільне Дніпро

Власники 43 зруйнованих квартир на житломасиві Перемога у Дніпрі невдовзі отримають матеріальну допомогу, вже готові документи на виплати. Документи для інших 20 – ще готуються. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне

За повідомленням, власники 43 зруйнованих квартир отримають виплати наступного тижня.

"За кожну зруйновану квартиру власники отримають 2 мільйони гривень. На сьогодні вже маємо два проєкти відповідних розпоряджень: одне на 15 квартир, інше — на 28. Планується, що до кінця наступного тижня виплати вже розпочнуться. По усіх інших зруйнованих квартирах доопрацьовуються документи", — розповіла начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики міської ради Дніпра Ірина Максименко.

Благодійна організація "Благодійний фонд "Кіддо" теж виступила партнером у допомозі потерпілим, зокрема власникам цілком зруйнованих квартир.

"Співпрацювали з "Монобанком", який проводив збір коштів для мешканців постраждалого будинку. Зібрано 103 мільйони гривень. На нашому сайті завдяки спонсорам вдалося зібрали ще 740 тисяч гривень. Із цієї загальної суми виплачуватимемо грошову допомогу власникам цілком зруйнованих квартир. Також допомогли мешканцям, які фізично постраждали, тобто з травмами, та родинам, де дітки залишилися без батьків", — зазначила керівниця проєктів Благодійного фонду "Кіддо" Ірина Трішечкина.

Що відомо

  • У Дніпрі потерпілі від ракетної атаки 14 січня можуть отримати до мільйона гривень з міського бюджету та ще мільйон обласної субвенції на відновлення пошкодженого житла. Як отримати грошову допомогу читайте тут.
  • 14 січня армія РФ вдарила ракетами по Дніпру. Загинуло 46 людей, 80 поранено.
  • Голова облради Микола Лукашук уточнив, що Дніпро зазнав удару російської надзвукової крилатої ракети Х-22. Її випустили з дальнього бомбардувальника Ту-22м3.
  • В організації удару по житловому будинку в Дніпрі 14 січня підозрюють командира 52-го важкого бомбардувального авіполку Збройних сил Росії, полковника Олега Тимошина.
  • 25 січня під час 33-ї сесії депутати міськради Дніпра ухвалили рішення виплачувати потерпілим до мільйона гривень за зруйноване житло внаслідок обстрілів.

Читайте також

Встановлять новий ліфт та вхідні двері: що зроблено за місяць після ракетного удару на ж/м Перемога у Дніпрі

"РФ вбила продавчиню та знищила мій бізнес". У Дніпрі через ракетний удар зруйновано магазин

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок