За пів року у Слов'янську відремонтують дахи 30 багатоповерхівок

За пів року у Слов'янську відремонтують дахи 30 багатоповерхівок

За пів року у Слов'янську відремонтують дахи 30 багатоповерхівок
Наслідки обстрілів Слов'янська 26 вересня. Фото: Telegram / поліція Донеччини

За пів року у Слов’янську планують відремонтувати покрівлі тридцяти багатоповерхівок, які пошкоджені внаслідок обстрілів російських військових.

Про це повідомив начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

Ці будинки розташовані на 17 вулицях міста.

"Роботи тут почнуться відразу, як дозволять погодні умови. Проводитися вони будуть за кошти місцевого бюджету силами комунальних підприємств та підрядних організацій", — зазначив очільник громади.

Інші пошкоджені багатоповерхові будинки, за словами Ляха, мають відремонтувати до кінця року.

Що відомо про ситуацію у Слов'янську

  • Вночі 24 лютого російська армія обстріляла Слов'янськ. Обстрілом пошкоджені приватні будинки. Загиблих та поранених серед мирних жителів немає.
  • Увечері 9 лютого російські війська обстріляли Слов'янськ. Вдарили по мікрорайону "Бетонмаш". Внаслідок обстрілу пошкоджені вікна у багатоповерхових житлових будинках по вулиці Новий Побут.
  • У Слов'янську працівники керуючих кампаній та ОСМД ведуть перепис мешканців багатоповерхівок. Місцеві жителі не повинні називати свого прізвища, а тільки повідомляють номер квартири, кількість жителів, наявність дітей та маломобільних людей.
  • Після ракетного удару по Краматорську 1 лютого та повідомлень про новий широкомасштабний наступ РФ люди знов почали виїжджати з Донеччини.
  • У Слов'янську продовжуються евакуація. Жителі громади можуть виїхати до Львова, Черкаської області, Польщі, Києва, Закарпаття, Чехії.
  • До Слов'янська повертаються жителі. У населеному пункті живуть 50% містян, тобто 50 тисяч. До повномасштабного вторгнення у місті проживало 100 тисяч людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок