У львівських лікарнях забезпечать покращене харчування для військових

У львівських лікарнях забезпечать покращене харчування для військових

У львівських лікарнях забезпечать покращене харчування для військових
УНІАН/Фото Марієнка Андрія

У Львові затвердили програму забезпечення покращеного харчування для військових, які лікуються чи проходять реабілітацію на території громади. На це виділять 1 мільйон 800 тисяч гривень. Таке рішення ухвалила сесія міськради. "За" проголосували 55 депутатів.

У міському управлінні охорони здоров'я зазначають, під час лікування важких травм та реабілітації захисникам потрібне повноцінне та поживне харчування. Адже це сприятиме швидшому одужанню. Натомість грошей, щоб повністю його забезпечити, бракує.

"На харчування передбачено 85 гривень у день, і такі кошти не можуть повноцінно покрити потребу у витратах на харчування для військових, які проходять тривале лікування і реабілітацію. Переважно такі пацієнти не є мешканцями Львівської громади, тому їх родичі не проживають тут і не можуть їх відвідувати та надавати додаткові продукти харчування, які містять необхідні вітаміни та мікроелементи", — каже керівниця міського управління охорони здоров’я Марта Матюшко.

Програма передбачає розробку раціону харчування залежно від стану хворого. Для цього з бюджету додатково виділять на харчування кожного військовослужбовця по 60 гривень на день. Загалом це становить 1,8 млн гривень до кінця рокуЗ розрахунку 100 військовослужбовців в день, 60 гривень додатково на харчування та 306 днів (з 01.03.2023 і до кінця року)..

Читайте також

Безкоштовно годують переселенців і військових. У Львові діє заклад веганської кухні

"Приємно розуміти, що допомагаю хлопцям-військовим". У Львові діє волонтерська кухня

Вибір редакції

На початок