У п'ятірці лідерів: на Закарпатті діє 32 майданчики для безоплатного вивчення української

У п'ятірці лідерів: на Закарпатті діє 32 майданчики для безоплатного вивчення української

У п'ятірці лідерів: на Закарпатті діє 32 майданчики для безоплатного вивчення української
Колаж: Суспільне Ужгород

32 майданчики для безоплатного вивчення української мови діє на Закарпатті. Такі дані повідомив 1 березня на сторінці у Facebook уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. Загалом в Україні діє 453 локації із вивчення української мови.

Лідерами за кількістю курсів із вивчення державної мови є Київська (69) разом із містом Київ (27), Львівська (80), Дніпропетровська (37), Закарпатська (32) та Вінницька (21) області. Найменша кількість пропозицій для вивчення державної мови у Харківській, Донецькій та Херсонській областях.

“Важливо забезпечити додаткові можливості для вивчення української мови на всій території України. Прийняття місцевих та обласних програм з опанування української мови розширює мережу безкоштовних курсів та розмовних клубів, створює сприятливі умови навчання, допомагає в інтеграції переселенців та внутрішньо переміщених осіб, зміцнює статус державної мови”, — зазначив Тарас Кремінь.

Інформацію про нові курси, розмовні клуби, сервіси для опанування української мови можна надсилати за адресою: [email protected]

Що відомо:

2 лютого в ефірі інформаційного дня "Суспільне Спротив" уповноважений із захисту української мови Тарас Кремінь розповів: 3 поміж 400 локацій із вивчення української мови в Україні, на території Закарпаття діють 11. На його думку, така кількість недостатня для регіону.

Читайте також:

  • Обстріл Запоріжжя, США перекинули в Ісландію "літак судного дня". 372 день війни. Онлайн;
  • "Грубий крок до ліквідації угорської меншини" — Сійярто про ініціативу стимулювання навчання українською в Берегові;
  • 25% дітей, віком до одного року, не вакциновані від поліомієліту на Закарпатті;
  • Закарпатцю, якого обвинувачують у зґвалтуванні власних доньок, може загрожувати довічне ув'язнення.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок