Збирали гроші на безпілотник. У Кропивницькому влаштували благодійну фотосесію

Збирали гроші на безпілотник. У Кропивницькому влаштували благодійну фотосесію

Збирали гроші на безпілотник. У Кропивницькому влаштували благодійну фотосесію
Фото: Суспільне Кропивницький

У центрі Кропивницького влаштували благодійну фотосесію, щоб купити обладнання для військових. Взяти участь в ній могли всі охочі. Для цього потрібно було зробити внесок у збір на дрон, розповіла Суспільному співініціаторка акції, керівниця благодійної організації "Схід перемоги" Дар’я Оводенко. Збирати гроші на безпілотник почали в лютому. Акцію влаштували, щоб залучити якнайбільше людей.

Акцію "Портрет за донат" влаштували на площі Героїв Майдану. Збирали на гексокоптер — це дрон із шістьома моторами. Він може летіти на велику відстань і перевозити вибухівку. Його ціна мільйон 200 тисяч гривень. Наразі зібрали 145 тисяч гривень, говорить Дар’я Оводенко.

Кропивничанка Руслана Голобородько, дізналась про акцію з соціальної мережі. "Це дуже чудова, добра справа задонатити нашим воїнам, які охороняють нас від окупантів. Гарні фотографії, гарні емоції, гарні люди".

Фотографиня Марія Жалоба говорить, придумали такий формат, щоб залучити, якнайбільше людей. "Тому, що сума досить велика і хочеться допомогти, як можна більше. На площі люди будуть нас бачити це займе зовсім мало часу і зроблять класну справу".

Говорить, учасники акції отримають від трьох до п’яти фотографій у її авторській обробці.

За словами співорганізаторки, за три години в центрі Кропивницького сфотографувались 30 людей. Зібрали 12 тисяч гривень.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок