"Розтрата 3,5 млн грн бюджетних коштів". Посадовиці Роменської міської ради на Сумщині повідомлено про підозру

"Розтрата 3,5 млн грн бюджетних коштів". Посадовиці Роменської міської ради на Сумщині повідомлено про підозру

Начальниці одного з управлінь Роменської міської ради повідомлено про підозру за фактом розтрати 3,5 млн грн бюджетних коштів шляхом службового підробленняЧ. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України. Про це повідомили у Сумській обласній прокуратурі.

За даними слідства, у жовтні 2021 року між зазначеним управлінням та Товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на будівництво очисних споруд у селі Біловоди Роменського району.

Знаючи, що будівельних робіт на об’єкті протягом листопада-грудня 2021 року не проводилося, підозрювана підписала складені директором Товариства акти приймання виконаних будівельних робіт, на підставі яких підряднику перераховано 3,5 млн грн, зазначили в офіційному повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади, повідомили в прокуратурі.

Також 30 вересня 2022 року було повідомлено про підозру директору вказаного Товариства з обмеженою відповідальністю, який шляхом підробки документів заволодів 3,5 млн грн бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Дії, передбачені частинами першою, другою, третьою або четвертою цієї статті, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна., ч. 2 ст. 366Службове підроблення. Ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. КК України).

Читайте також

  • "Фінансував збройну агресію проти України". Суд арештував майно Миколи Сердюка, який має бізнес на Сумщині.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок