Скільки людей звернулися до "Гвардії наступу" на Київщині

Скільки людей звернулися до "Гвардії наступу" на Київщині

Скільки людей звернулися до "Гвардії наступу" на Київщині
Фото: Суспільне

У Київські області в бригаду "Лють", який входить до "Гвардії наступу", звернулося більше 600 людей. Як розповів Суспільному очільник нацполіції Київщини Андрій Нєбитов, більше 400 — вже заповнили анкети і частина з них отримала відповідні направлення до комісії.

За його словами, навіть попри серйозний відбір, "Гвардія наступу" в київському регіоні користується попитом.

"Там буде змагання з фізичної підготовки та інтелектуальної, тобто здача відповідних тестів. Це важливо, адже ми хочемо підготувати дійсно високовмотивованих і добре підготовлених бійців, які стануть Гвардією наступу і звільнення наших територій", — сказав Нєбитов.

Він зазначає, що перевага буде надаватися досвідченим людям. Але люди, які мають хорошу фізичну форму, інтелектуальні і готові навчатися та служити — теж входитимуть у бригаду.

"І більш того, я хочу вам сказати, що вже люди готові працювати на резерв. Є дуже багато бажаючих. Наприклад, можна прийти в поліцію Київської області і вже у батальйоні "Миротворець" тренуватися як фахівець для наступного переходу в бригаду "Лють", — розповів голова поліції Київщини.

За словами Нєбитова, у бригаді "Лють" є обмеження щодо кількості людей, проте цифри не розголошуються з правил безпеки.

Що відомо про "Гвардію наступу"

Добровольці, які подають анкети на вступ до "Гвардії наступу" мають самі обрати бригаду, у якій хочуть служити. Таких бригад вісім, їх створюють на базі частин, що вже мають бойовий досвід. До складу цих формувань входять військові, які брали участь в бойових діях, зокрема, у деокупації Київщини, Харківщини та Херсонщини.

За словами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, формувати "Гвардію наступу" МВС вирішило, зокрема, через велику протяжність лінії фронту та після обговорення із Верховним Головнокомандувачем.

Читайте також

Скільки людей подали заявки до "Гвардії наступу" за місяць

На початок