У Сумах триває фотовиставка Червоного хреста

У Сумах триває фотовиставка Червоного хреста

У Сумах триває фотовиставка Червоного хреста
Фото: Суспільне Суми

Фотовиставка під назвою “Ми поруч” відкрилась у Сумах. Більшість робіт авторства сумського фотохудожника і водночас голови Сумської міської організації товариства Червоного Хреста Сергія Малюка. В його доробку приблизно 700 світлин. На виставці представлені 19, зазначив майстер.

“Ми їхали до Тростянця і я фотографував по дорозі. Найперша фотографія була, як хлопці вантажать в автомобіль мішки”, - розповів голова Сумської міської організації товариства Червоного хреста України Сергій Малюк.

За його словами, за рік повномасштабної війни допомогу від Червоного хреста на Сумщині отримали 32 тисячі родин.

“Загін швидкого реагування Сумської організації товариства Червоного хреста України їздив по області на тиждень по 8-10 разів. По всіх селах і громадах, які були під обстрілами ворога. Ставалося й таке, що вони й під час обстрілів там були”, - зазначив Сергій Малюк.

“Ми зробили понад 140 рейсів по Сумській області після звільнення. Починаючи з Тростянця. З них близько 80 рейсів було зроблено з гуманітарною допомогою в зони, які прирівнювались до бойових дій”, - розповів керівник загону швидкого реагування Володимир Москаленко.

У Сумах триває фотовиставка Червоного хреста
Фотовиставка "Ми поруч", Суми. 01.03.2023 р. Фото: Суспільне Суми

Про евакуацію з оточених російськими військовими Сум, чоловік має особливі спогади.

“На той час вийшло так, що я сам супроводжував один з двох конвоїв, і в цьому конвої було дві швидких і один супроводжуючий з ДСНС. Відчуття були особливі, коли за тобою діти та жінки, люди, які виїжджають з небезпечної зони. Ти не знаєш, що буде далі й ця відповідальність відклала той відбиток, з якого можемо плекати надію, що все буде добре”, - сказав Володимир Москаленко.

З експозицією можна ознайомитись до 5 березня включно у Сумській міській галереї.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок