У місті на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення

У місті на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення

У місті на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення
Суспільне Дніпро

У місті Павлограді на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення, запроваджений під час блекаутів. Про це сказано в повідомленні на сайті міської ради Павлограда.

За даними міськради, з 1 березня зовнішнє освітлення розпочне свою роботу з настанням сутінків та буде вимикатися о 23.00, тобто з початком комендантської години.

З 1 січня 2023 року зовнішнє освітлення в Павлограді вмикали з настанням сутінків та вимикали о 20-00. У ранковий час воно працювало з 5-00 й до світанку.

Що відомо

  • Уранці 10 жовтня 2022 року російські війська завдали масованих ракетних ударів по об’єктах на території України. Внаслідок ударів пошкодили електропостачання у 15 областях. У 180 населених пунктах досі перебої зі світлом. Про це заявив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий, 11 жовтня.
  • Близько 30% енергетичної інфраструктури України було уражено за два дні обстрілів, повідомив тоді міністр енергетики Галущенко. Дніпропетровщина перейшла на режим "тотальної економії" електрики з 7.00 до 23.00, заявила обласна влада.
  • У Павлограді тоді ж на Дніпропетровщині ухвалили низку рішень для економії енергоресурсів. Зокрема, вирішили обмежити роботу кафе та ресторанів до 20-ї години, а також рекомендувати кондитерським та хлібобулочним цехам виготовляти продукцію з 11-ї до 16-ї години. У Павлограді ухвалили рішення про те, що вуличне освітлення повністю не працюватиме з 12 жовтня.

Читайте також

В Україні вже 18 днів немає дефіциту потужності в енергосистемі — "Укренерго"

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок