Тестування валідаторів у маршрутках Черкас продовжили на місяць

Тестування валідаторів у маршрутках Черкас продовжили на місяць

Тестування валідаторів у маршрутках Черкас продовжили на місяць
Суспільне Черкаси

У Черкасах тестовий період запровадження електронного квитка у маршрутках продовжать на місяць. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

Валідатори встановлені у понад сотні автобусів на маршрутах: № 4, 5, 6, 7, 11, 12, 20, 22, 24, 25, 28, 29, 30, 31 та 36.

З перевізниками, які категорично відмовилися впроваджувати систему безготівкової оплати проїзду, міська рада розірвала договори на перевезення пасажирів («Еліт-транс» та АТП 17127), зазначили у пресслужбі.

"Проте вони, всупереч закону, продовжують виходити на маршрути. Для перевірки законності роботи перевізників на маршрутах та забезпечення комфортних і безпечних умов проїзду пасажирів представники департаменту ЖКК, «Укртрансбезпеки» і Патрульної поліції проводять спільні рейди", — йдеться у повідомленні.

Начальник управління транспорту Віталій Москаленко розповів про проблеми з використанням валідаторів:

"Протягом місяця ми тестували роботу сервісу безготівкової оплати проїзду в автобусах і виявляли недоліки, аби їх усунути. Тим часом пасажири могли адаптуватися до роботи системи. Серед найбільш розповсюджених проблем, які ми виявляємо, – непрацюючий валідатор у салоні. Якщо пасажир натрапив на такий прилад в автобусі, він зобов’язаний все одно сплатити за проїзд готівкою кондуктору або водію. Також просимо повідомляти про такі випадки на гарячу лінію «Смарт-тікет технолоджі» або в управління транспорту Черкаської міської ради".

За його словами, тестовий період запровадження електронного квитка у маршрутках продовжать на місяць:

"Наразі оновлюється програмне забезпечення, триває робота із водіями щодо правильного відкриття і закриття зміни. Під час перевірок певні недоліки ми виявляємо у середньому в одному з десяти автобусів. Тому тестовий період запровадження електронного квитка у маршрутках вирішено продовжити ще на місяць – до кінця березня".

Передбачається, що після закінчення тестового періоду кондуктори у салонах автобусів не працюватимуть. За готівку одноразовий квиток можна буде придбати в мережі платіжних терміналів (McLaut).

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок