Саша Кольцова із гурту "Крихітка" анонсувала спільний проєкт з Музеєм Ханенків

Саша Кольцова із гурту "Крихітка" анонсувала спільний проєкт з Музеєм Ханенків

Саша Кольцова із гурту "Крихітка" анонсувала спільний проєкт з Музеєм Ханенків
Автор фото Сергій Галушка / Радіо Промінь

У інтервʼю Ксенії Івась в ефірі шоу "Вікенд нової музики" на "Радіо Промінь" фронтвумен гурту "Крихітка" Саша Кольцова розповіла, що планує спільний проєкт із Музеєм Ханенків.

"Мені мало музики, тому я всі 100 відсотків своїх сил музиці не віддаю. Цього року я випустила лінійку прикрас разом з музеями. Через пару тижнів буде чергова прем'єра. З Музеєм Ханенків дуже цікаву штуку придумали", – зазначила вона.

Однак деталей Кольцова поки не розкриває, наголошуючи, що це буде сюрприз: "Це будуть прикраси спільні з Музеєм Ханенків, але я закликаю слідкувати за цим проєктом – він непересічний".

Олександра Кольцова — українська співачка (мецо-сопрано), журналістка, композитрка, поетеса, продюсерка, ініціаторка екологічної програми зі скорочення споживання пластику. Солістка гуртів "Крихітка Цахес" (1999-2007) і "Крихітка" (з 2007). Керівниця благодійного фонду "Фундація Дарини Жолдак", що займається популяризацією читання (з 2016).

"Крихітка" — український інді-попрок гурт, в який увійшли ексучасники гурту "Крихітка Цахес".

У Києві проводять благодійний аукціон творів українських сучасних митців, щоб зібрати гроші для ЗСУ

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (неофіційна назва: Музей Ханенків, попередня назва: Київський музей західного та східного мистецтва) — музей світового мистецтва, що презентує найзначніші в Україні колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу. Музей засновано в 1919 році відповідно до заповіту колекціонера Богдана Ханенка (1917) та дарчої його дружини Варвари на ім'я Всеукраїнської академії наук (1918).

Колекція музею включає оригінальні твори живопису європейських майстрів, як-от: Пітера Пауля рубенса, Джентелі Блліні, Франсуа Буше. Є збірки скульптури та прикладного мистецтва Європи, колекції красного й ужиткового мистецтва Ірану, Тибету, Китаю та Японії, невеликі збірки мистецтва давнього Єгипту, Греції та Риму.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок