В Австралії регбіста відправили в самоізоляцію після поцілунку з журналісткою

В Австралії регбіста відправили в самоізоляцію після поцілунку з журналісткою

В Австралії регбіста відправили в самоізоляцію після поцілунку з журналісткою Associated Press

Курйозний випадок трапився з капітаном австралійської команди "Вест Тайгерс" Бенджі Маршаллом. Гравець порушив правила карантину, поцілувавши знайому журналістку, через що був змушений самоізолюватися.

Як пише ВВС, спортсмен перед тренуванням порушив умови медичного протоколу Національної регбійної ліги (НРЛ). При зустрічі він поцілував у щоку знайому журналістку Мішель Бішоп з місцевого каналу "7NEWS".

Про інцидент негайно повідомили НРЛ, і 35-річного Бенджі Маршалла відправили в самоізоляцію. Репортерка ж повинна здати тест на коронавірус.

Сама Бішоп відреагувала на ситуацію своєрідним виправданням. Вона зазначила, що люди можуть робити звичні речі, забуваючи, у який час вони живуть.

Додамо, що першість Австралії з регбі відновився наприкінці травня після 10-тижневої зупинки, але були введені суворі правила "біобезпеки". Згідно з ними, гравцям заборонено контактувати з людьми поза межами своїх клубів та родин.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start