Квартири та модульне містечко: скільки переселенців у Полтавській ТГ стали на облік

Квартири та модульне містечко: скільки переселенців у Полтавській ТГ стали на облік

Квартири та модульне містечко: скільки переселенців у Полтавській ТГ стали на облік
фото: Суспільне Полтава

У Полтавській громаді на облік для отримання житла зареєструвалися понад 250 родин переселенців, а для проживання в модульному містечку подали майже 400 заяв. Про це Суспільному повідомив перший заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

На облік для отримання квартир у багатоповерхівках, які планують побудувати в обласному центрі, зареєструвалися 264 внутрішньо переміщених родини. Це 517 людей, розповів Валерій Пархоменко. Перш за все житло отримають сім’ї, у яких є загиблі на війні, вагітні, а також, де є п’ятеро та більше дітей.

Для проживання у модульному містечку, яке облаштовують на території обласної психлікарні, заяви подали 391 сім’я, а це – 748 людей. Коли саме переселенців почнуть заселяти у модульні будинки, поки невідомо, бо їх облаштуванням займається обласна влада, говорить перший заступник голови Полтавської міськради.

Як розповів Суспільному перший заступник голови міськради Валерій Пархоменко, загалом у громаді зареєстрували 63 тисячі переселенців. Із них 1 350 мешкають у закладах освіти.

Що відомо

  • У модульних будиночках у Полтаві зможуть розмістити приблизно 520 переселенців. Про це повідомляв начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
  • Також у Полтаві планують будівництво багатоповерхівок для проживання переселенців. Нині до місць, де хочуть розмістити будинки, підвели комунікації, розповів у інтерв’ю Суспільному начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Будівництво зможуть розпочати після отримання грошей із держбюджету.

Вибір редакції

На початок