У херсонському виші провели перші іспити в онлайн-режимі

У херсонському виші провели перші іспити в онлайн-режимі

У херсонському виші провели перші іспити в онлайн-режимі Світлина: Суспільне Херсон

У Херсонському аграрно-економічному університеті провели державну атестацію в режимі онлайн. Зробили це для того, щоб убезпечити студентів та викладачів від небезпек, пов'язаних із розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Перший державний іспит зі спеціальності онлайн пройшов за такою системою: в аудиторії перебувають голова та члени комісії, а студенти - на онлайн зв’язку через ZOOM. Перед цим студентам надіслали спеціальні бланки, на яких вони мають виконувати завдання, білети із питаннями на початку іспиту надіслали електронною поштою.

Деканка економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету Вікторія Грановська розповідає, що цього року з закладу випускається 120 бакалаврів денної та заочної форм навчання:

"Такий формат у нас вперше. Студенти мають певний досвід дистанційного навчання - ми провели курс лекцій дистанційно, було тестування програми й це нам дало розуміння, що найшвидше та найефективніше, не відриваючи студентів від місця, де вони перебувають на карантині, буде проведення іспиту онлайн".

Комісія складається з представників роботодавців, науковців, голів підприємств та викладачів кафедри, говорить Вікторія Грановська. Студенти, які обрали спеціальність публічного управління та адміністрування, – перші випускники рівня "бакалавр" в університеті. Голова комісії на іспиті - колишній студент Олександр Кручиненко:

"Від "живого" іспиту, звичайно, відрізняється, але я думаю, що це не буде перешкодою для того, щоб студенти показали свої знання і результати. Університет дає не тільки базові знання, не тільки ті знання, які викладаються у книжках, - перш за все це можливість студента мислити, можливість розкривати тему не з навчальної програми, а так, як він бачить та буде надалі застосовувати це".

У херсонському виші провели перші іспити в онлайн-режиміСвітлина: Суспільне Херсон

Вікторія Грановська зачитує студентам завдання. Майбутні випускники вишу - на онлайн-зв'язку

Щодо можливості списати, то Вікторія Грановська пояснює, що питання сформовані таким чином, що студентові доведеться самостійно шукати рішення:

"Завдання формується на базі основних тем, навіть декількох предметів, які вони вивчали, й для того, аби дати відповідь, студент має самостійно вирішити та проаналізувати кейсові завдання. Я не думаю, що вони можуть у вільному доступі знайти десь такі відповіді".

У херсонському виші провели перші іспити в онлайн-режиміСвітлина: Суспільне Херсон

Можливості списати у студентів не було, запевняють в університеті

Аліна Олефір, Ігор Педченко.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди