Гостомель підписав меморандум із районом Праги. Про що йдеться

Гостомель підписав меморандум із районом Праги. Про що йдеться

Гостомель підписав меморандум із районом Праги. Про що йдеться
Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк підписав меморандум про співпрацю із старостою міського району Прага-Ржепориє Павлом Новотним Фото: ГСВА

Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк підписав меморандум про співпрацю із старостою міського району Прага-РжепориєРжепориє чеськ. Řeporyje — муніципальний і кадастровий район на заході Праги, столиці Чехії. Входить в адміністративний округ Прага 13. З 1974 року є частиною Праги "Прага-Ржепориє" Павлом Новотним. Про це повідомляє пресслужба адміністрації у Telegram.

В рамках підписаного документу, чеські партнери допомагатимуть відновлювати інфраструктуру, яка постраждала від повномасштабного вторгнення російських військ на територію Київської області і, зокрема, в Гостомель.

"Чеські побратими допомагатимуть Гостомельській громаді у відновленні та відбудові територій, які постраждали внаслідок військових дій РФ",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про допомогу Чехії Київщині

Чеська Республіка розширює співпрацю з Київською областю, зокрема, планується допомога у галузях житлово-комунального господарства та в медицині. Чехи готові допомагати, як у короткостроковій перспективі, так і зацікавлена в довгостроковому співробітництві та інвестуванні в економіку регіону.

Представники Чехії відвідали постраждалі від російської агресії Макарів, Андріївку, Бородянку, Бучу та Ірпінь. Делегацію вразили руйнування на Київщині, а заступник Міністра закордонних справ Чехії Ярослав Курфюрст назвав війну в Україні "боротьбою за цивілізацію" та запевнив у підтримці регіону

Міністри закордонних справ Чехії та Австрії Ян Ліпавський і Александр Шалленберг в межах візиту до України відвідали Ірпінь та Гостомель на Київщині, які постраждали від російської військової агресії. "Важко бачити такі українські міста, як Гостомель та Ірпінь. Ми не повинні припиняти допомогу Україні",— каже Ліпавський.

Читайте також

"Можемо сказати українцям: воюйте до останньої краплі крові. Але ж це не наша, а ваша кров" — президент Чехії Петр Павел

ЄС запровадив санкції проти Білорусі, США нададуть 10 млрд доларів допомоги Україні. 370 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок