У Звенигородському районі на Черкащині від імені влади просять гроші на ЗСУ. Що відомо

У Звенигородському районі на Черкащині від імені влади просять гроші на ЗСУ. Що відомо

На Звенигородщині невідомі розсилають листи від імені влади з проханням перерахувати кошти на придбання необхідного обладнання для ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі Звенигородської міської ради.

За інформацією пресслужби, підприємці Звенигородщини отримали листи із фальсифікованим підписом міського голови про необхідність збору коштів на ЗСУ:

"Дуже прикро, але на війні й на нашому горі намагаються нажитися шахраї. Від імені органів влади, вони розсилають фейкові листи з проханням перерахувати кошти на конкретний рахунок, нібито для придбання необхідного обладнання для ЗСУ. При цьому обирають громади, які й без того є активними волонтерами, сподіваючись, що таким чином їм буде легше сховати свою злочинну діяльність. Подібні повідомлення ширяться всією Україною. Тепер прийшла черга й до Звенигородщини: наші підприємці почали отримувати листи із фальсифікованим підписом міського голови".

Звенигородська міська рада не збирає кошти на приватні рахунки, пояснили у пресслужбі:

"Вся можлива фінансова допомога для ЗСУ від громадян проходить лише через ГО «Підприємці Звенигородщини». Радимо, якщо ви маєте намір перерахувати кошти, звернутися безпосередньо до міської ради, й таким чином убезпечитися від шахраїв".

шахрайство
Фото Звенигородської міськради

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок