На Сумщині вилучили підакцизні товари орієнтовною вартістю 500 тис. грн — прокуратура

На Сумщині вилучили підакцизні товари орієнтовною вартістю 500 тис. грн — прокуратура

На Сумщині вилучили підакцизні товари орієнтовною вартістю 500 тис. грн — прокуратура
Фото: Сумська обласна прокуратура

На Сумщині було припинено незаконний обіг контрафактних підакцизних товарів. Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі 28 лютого.

За даними слідства, на території Сумської області була організована схема незаконного придбання, перевезення, зберігання з метою збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку.

27 лютого на території Сумського та Охтирського районів правоохоронці провели 9 обшуків у місцях реалізації підакцизних виробів, під час яких вилучили понад 9 тисяч пачок цигарок, документацію тощо. Орієнтовна вартість вилученого товару 500 тис. грн, йшлося в повідомленні.

Наразі відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів - караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів. та ч. 1 ст. 199Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку, голографічних захисних елементів, підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі чи білетів державної лотереї - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. КК України.

Читайте також

  • У Сумах вилучили контрафакт на 900 тис. грн — поліція.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок