У Бучі розбирають приватні будинки, зруйновані війною

У Бучі розбирають приватні будинки, зруйновані війною

У Бучі розбирають приватні будинки, зруйновані війною
Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Бучі на Київщині триває демонтаж приватних будинків, зруйнованих на початку повномасштабного вторгнення Росії. Найближчим часом знесуть 30 пошкоджених осель.

Як повідомляє Бучанська міська рада, вже розібрали пошкоджені конструкції будинку по вулиці Вокзальній, 45 і розчистили територію навколо.

Перед початком демонтажу фахівці обстежили місцевість на наявність вибухонебезпечних предметів.

Завершення розбору зруйнованих російськими снарядами приватних будинків у Бучі та громаді стало можливим завдяки проєкту Програми розвитку ООН в Україні, який фінансує Уряд Японії. Демонтаж планують завершити за два місяці.

Що відомо про відбудову Бучі

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня 2022 року. Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень. У вересні минулого року мер Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Вони не підлягають відновленню.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в громаді близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеня. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У Бучі триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані під час повномасштабного російського вторгнення. У КОВА показали, як відбудовують вулицю в Бучі, фото якої публікували світові медіа.

Читайте також

До Бородянської громади прибув вантаж будматеріалів від ООН

Вибір редакції

На початок