Українська книжка отримала премію за найкращий дизайн у країнах Балтії

Українська книжка отримала премію за найкращий дизайн у країнах Балтії

Українська книжка отримала премію за найкращий дизайн у країнах Балтії
Фото: kateryna_nsk/Instagram

Книжка "Довідник безбар’єрності" здобула перемогу на премії "Найкращий книжковий дизайн у країнах Балтії" (Best Baltic Book Design). Про це повідомляє 27 лютого видання "Читомо".

"Довідник безбар'єрності" — це гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар'єрної мови. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Це ініціатива і флагманський проєкт першої леді України Олени Зеленської.

"Це двомовне видання, зі шрифтом Брайля, вставками-ілюстраціями, створеними конгревним тисненням, збільшеним кеглем, сьогодні отримало ще одну відзнаку і перемогло на Best Baltic Book Design — щорічному конкурсі на найкращий книжковий дизайн серед Литви, Латвії та Естонії", – розповіла в Instagram видавчиня в IST Publishing, культурна менеджерка та журналістка Катерина Носко.

Best Baltic Book Design — щорічний конкурс на найкращий книжковий дизайн серед Литви, Латвії та Естонії, вручення якого відбувається на Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку.

До журі конкурсу увійшов учасник клубу ілюстраторів Pictoric Олег Грищенко.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок