У Львові собаці-візитеру шукають господаря

У Львові собаці-візитеру шукають господаря

У Львові собаці-візитеру шукають господаря
Фото: Суспільне Львів

У Львові колишнього бездомного собаку залучають до каністерапії. Собаку на прізвисько Мрія відловили і помістили у спеціальне комунальне підприємство. Згодом працівники помітили, що собака легко йде на контакт з людьми. Відтак, тварину почали навчати, щоб вона допомагала в межах каністерапії тим, хто цього потребує.

Мрії півтора року. Вона проживає ульвівському комунальному підприємстві "Лев". Півроку вона собака-візитер. Кінологиня Вікторія Харитонова пояснює, що каністерапія має позитивний вплив і на дорослих, і на дітей. Тож з Мрією відвідують і дитячі бібліотеки, і будинки для літніх людей.

"Ми проводимо дитячі екскурсії, їздимо до військового госпіталю. Так само вона постійний учасник гуртка юного кінолога. З нею завжди бавляться діти і волонтери. Тобто, вона дуже багато всього робить", — каже кінологиня КП "Лев" Вікторія Харитонова.

У Львові собака-візитер відвідує літніх людей у пансіонаті
Собака на прізвисько Мрія. Фото: Суспільне Львів

Кінологиня каже, що для того, аби бути собакою-візитером, тварина повинна мати певні якості.

"Така собака має бути дуже комунікативна. Вона має любити дітей обов’язково. Не боятися дорослих, не боятися і любити літніх людей, щоб вона абсолютно до всіх ставилася позитивно, в неї завжди був заряд енергії, вона була бадьора і готова розважати велику кількість людей. І, звичайно, щоб вона любила ластитись, щоб вона була активна", — каже кінологиня Вікторія Харитонова.

У Львові собака-візитер відвідує літніх людей у пансіонаті
Собака на прізвисько Мрія у пансіонаті для літніх людей. Фото: Суспільне Львів

Мрію втретє привели до пансіонату для літніх людей. Спілкування із собакою покращує психоемоційний стан мешканців пансіонату, розповідає адміністраторка Наталія Олійник.

"На цілий день наші мешканці отримують позитивний настрій. Дуже багато людей мали домашніх котиків, песиків. І, власне, я з багатьма спілкувалася, які працювали в установах, в зооветеринарії, навіть займалися лікуванням собак", — каже адміністраторка пансіонату Наталія Олійник.

У Львові собака-візитер відвідує літніх людей у пансіонаті
Кінологиня Вікторія Харитонова разом з собакою-візитером на прізвисько Мрія. Фото: Суспільне Львів

Попри те, що Мрія працює собакою-візитером, комунальне підприємство "Лев" хоче прилаштувати її в родину.

Читайте також

Протягом року повномасштабної війни "Домівка врятованих тварин" прийняла 6 тисяч тварин

На початок